HP Notebook ProBook 4
- Kataloški br:
- 3409189 - 62
- Oznaka:
- AD2N8ET
- EAN:
- 199251362804
- Kataloški br:
- 3409189 - 62
- Oznaka:
- AD2N8ET
- EAN:
- 199251362804
HP Notebook ProBook 4
4,080.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,080.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopni laptop za svaki dan
- Intel Core Ultra 5 225U Broj jezgri procesora: 12
- 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 piksela IPS
- 24 GB DDR5 SDRAM 5600 MHz
- SSD od 512 GB
- Intelova grafika
- Wi-Fi 7 (802.11be) Ethernet/LAN 10, 100, 1000 Mbps Bluetooth 5.4
- Litij-polimer (LiPo) 56 Wh
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ProBook 4 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 225U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 24 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 48 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | višebojna |
| Širina | 359.4 mm |
| Visina | 1.7 mm |
| Dubina | 251 mm |
| Težina | 1.74 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer (LiPo) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| Eternet LAN | da |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ne-ECC | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Holov senzor | da |
| NPU performanse do | 12 TOPs |
| Visina (spreda) | 1.09 cm |
| Visina (pozadi) | 1.7 cm |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 56 Wh |
Opis
Opis
Maksimizirajte svoj potencijal s robusnim prijenosnim računalom spremnim za budućnost
HP ProBook 4 G1i 16-inčni prijenosni AI PC nudi rastućim tvrtkama komercijalne performanse i višeslojnu sigurnost krajnjih točaka.
[6]
i izdržljivost u lako nadogradivom dizajnu. S najnovijim Intelovim procesorom
[2]
s 11 TOPS NPU-ova
[4]
i dugim vijekom trajanja baterije, ovo računalo bogato značajkama spremno je za budućnost dugoročne produktivnosti i istraživanja umjetne inteligencije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 225U (do 4,8 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 12 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon dijagonale 40,6 cm (16 inča)
- Intelova grafička kartica
- 24 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 24 GB), PCIe NVMe™ SSD pogon, 512 GB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)