HP Notebook radna stanica 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD Nije do
- Kataloški br:
- 3409171 - 62
- Oznaka:
- A3ZQ2ET
- EAN:
- 199251118401
- Kataloški br:
- 3409171 - 62
- Oznaka:
- A3ZQ2ET
- EAN:
- 199251118401
HP Notebook radna stanica 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen AI Max+ 395 64 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz AMD Nije do
11,525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sklopiva torba za mobilnu radnu stanicu Performance, srebrna
- AMD Ryzen AI MAX PRO 395 3 GHz Broj jezgri procesora: 6
- 35,6 cm (14") WUXGA 1920 x 1200 piksela IPS
- 64 GB LPDDR5x SDRAM 8533 MHz
- 1 TB SSD
- Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Litij-polimer (LiPo) 74,5 Wh 140 W
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | ZBook Ultra G1a Wolf Pro Security Edition |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 312.2 mm |
| Visina | 18.1 mm |
| Dubina | 214.6 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Snaga | 140 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| Rezolucija prednje kamere (numarička) | 5 MP |
| Opseg boja | 100 % |
| Zaštita lozinkom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 4 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| USB napajanje | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 30 min |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Ukupne performanse procesora do | 126 TOPs |
| NPU performanse do | 50 TOPs |
| Brzo punjenje | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 74.5 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Transformativne performanse umjetne inteligencije. Redefinirani tijekovi rada.
Oslobodite revolucionarne performanse za rješavanje složenih AI radnih procesa. Obavite sve u pokretu s elegantnom, tankom i baterijski učinkovitom mobilnom radnom stanicom s umjetnom inteligencijom i računalom. Istovremeno renderirajte i vizualizirajte grafički zahtjevne projekte. Radite lokalno s LLM-ovima kao nikada prije. Ovo je redefinirana izvedba.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ AI MAX PRO 395 (maks. boost takt do 5,1 GHz, 64 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 32 niti), Windows 11 Pro, WUXGA zaslon dijagonale 35,6 cm (14 inča), grafička kartica AMD Radeon™ 8060S, 64 GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrirano), 1 TB PCIe Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)