HP Notebook radna stanica ZBook Fury 40.6 cm (16 palac) 2.5K Intel® Core™ Ultra 9 285HX 32 GB RAM njemačka, qwertz Intel
- Kataloški br:
- 3454865 - 62
- Oznaka:
- 98L77ET#ABD
- EAN:
- 199485191607
- Kataloški br:
- 3454865 - 62
- Oznaka:
- 98L77ET#ABD
- EAN:
- 199485191607
HP Notebook radna stanica ZBook Fury 40.6 cm (16 palac) 2.5K Intel® Core™ Ultra 9 285HX 32 GB RAM njemačka, qwertz Intel
14,985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- 2.5K
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 9
- 285HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.5 GHzRadna memorija: 32 GB;5600 MHz;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | ZBook Fury |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | 2.5K |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 285HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 40 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 359 mm |
| Visina | 27 mm |
| Dubina | 249 mm |
| Težina | 2.43 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.5 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Područje primjene | ured |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 W | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| 30 min | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 13 TOPs | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 99 Wh |
Opis
Opis
Snaga stolnog računala – sada i mobilnog.
Riješite se svojih najzahtjevnijih radnih procesa s HP ZBook Furyjem – procesorom stolne klase u prijenosnom računalu. S profesionalnom grafičkom karticom, dovoljnom memorijom i prostorom za pohranu te značajkama suradnje pokretanim umjetnom inteligencijom, možete uređivati 8K videozapise, renderirati u 3D-u ili optimizirati ML modele. Doživite snagu AI radne stanice u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 9 285HX (do 5,5 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 40 MB L2 predmemorije, 24 jezgre, 24 niti)
- Windows 11 Pro
- 2.5K zaslon s dijagonalom od 40,6 cm (16 inča)
- NVIDIA RTX™ Pro 3000 Blackwell Generation GPU za prijenosna računala (12 GB GDDR7 namjenske memorije)
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD, 1 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)