HP OneShred 815CC uništavač dokumenata 8 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također uredske spajalice, spajalice,
- Kataloški br:
- 3595597 - 62
- Oznaka:
- 2825
- EAN:
- 4030152028252
- Kataloški br:
- 3595597 - 62
- Oznaka:
- 2825
- EAN:
- 4030152028252
HP OneShred 815CC uništavač dokumenata 8 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također uredske spajalice, spajalice,
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Područje primjene: Privatno kućanstvo / Kućni ured
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Vrsta reza | rezanje na komade |
| Broj stranica (maks.) | 8 list |
| Prikupna posuda | 15 l |
| Uništava također | uredske spajalice spajalice kreditne kartice |
| Razvoj buke (maks.) | 68 dB |
| Širina | 320 mm |
| Visina | 416 mm |
| Dubina | 190 mm |
| Težina | 4.3 kg |
| Boja | siva |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 320 x 416 x 190 mm |
Opis
Opis
Zaštitite svoju privatnost s lakoćom! Kompaktni HP OneShred 8CC idealan je suputnik za svaki kućni ured. Bilo da se radi o osjetljivim poreznim dokumentima ili platnim listama – zahvaljujući visokoj razini sigurnosti P-4, ovaj pouzdani pomagač usitnjava vaše dokumente na sitne čestice veličine 5 x 18 mm, što je u potpunosti u skladu s GDPR-om.
Vaše prednosti na prvi pogled: Snažne performanse: Uništava do 8 DIN A4 listova odjednom.
Svestran: Bez napora uništava kreditne kartice, kao i spajalice i klamerice.
Inteligentna tehnologija Automatska funkcija preokretanja u slučaju zaglavljivanja papira i integrirana zaštita od pregrijavanja.
Kompaktni dizajn Sa svojom posudom za sakupljanje od 15 litara i praktičnim prozorčićem za gledanje, savršeno se uklapa ispod svakog stola.
Zaustavite krađu podataka i oslonite se na provjerenu HP-ovu kvalitetu.
HP OneShred 8CC – Brz. Siguran. Kompaktan.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Vaše prednosti na prvi pogled: Snažne performanse: Uništava do 8 DIN A4 listova odjednom.
Svestran: Bez napora uništava kreditne kartice, kao i spajalice i klamerice.
Inteligentna tehnologija Automatska funkcija preokretanja u slučaju zaglavljivanja papira i integrirana zaštita od pregrijavanja.
Kompaktni dizajn Sa svojom posudom za sakupljanje od 15 litara i praktičnim prozorčićem za gledanje, savršeno se uklapa ispod svakog stola.
Zaustavite krađu podataka i oslonite se na provjerenu HP-ovu kvalitetu.
HP OneShred 8CC – Brz. Siguran. Kompaktan.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Usitnjivač
- Strujni kabel
- Upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.