HP OneShred 8CC uništavač dokumenata 8 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također uredske spajalice, spajalice, kr
- Kataloški br:
- 3595598 - 62
- Oznaka:
- 2826
- EAN:
- 4030152953202
- Kataloški br:
- 3595598 - 62
- Oznaka:
- 2826
- EAN:
- 4030152953202
HP OneShred 8CC uništavač dokumenata 8 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također uredske spajalice, spajalice, kr
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Vrsta reza | rezanje na komade |
| Širina rezanja (maks.) | 220 mm |
| Broj stranica (maks.) | 8 list |
| Prikupna posuda | 15 l |
| Uništava također | uredske spajalice spajalice kreditne kartice |
| Brzina rezana | 1.8 m/min |
| Razvoj buke (maks.) | 68 dB |
| Širina | 320 mm |
| Visina | 416 mm |
| Dubina | 190 mm |
| Težina | 4.3 kg |
| Boja | crna |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 320 x 416 x 190 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.