HP OneShred Auto 200CC uništavač dokumenata 200 list rezanje na komade P-4 28 l Uništava također kreditne kartice
- Kataloški br:
- 3595872 - 62
- Oznaka:
- 2819
- EAN:
- 4030152028191
- Kataloški br:
- 3595872 - 62
- Oznaka:
- 2819
- EAN:
- 4030152028191
HP OneShred Auto 200CC uništavač dokumenata 200 list rezanje na komade P-4 28 l Uništava također kreditne kartice
1,055.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Područje primjene: Kućni ured i mala uredska okruženja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Vrsta reza | rezanje na komade |
| Širina rezanja (maks.) | 220 mm |
| Broj stranica (maks.) | 200 list |
| Prikupna posuda | 28 l |
| Uništava također | kreditne kartice |
| Brzina rezana | 2 m/min |
| Razvoj buke (maks.) | 63 dB |
| Širina | 376 mm |
| Visina | 586 mm |
| Dubina | 280 mm |
| Težina | 13.5 kg |
| Boja | bijela |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 376 x 586 x 280 mm |
Opis
Opis
U načinu rada s poprečnim rezanjem, HP OneShred Auto 200CC pouzdano uništava vaše osjetljive dokumente s kapacitetom rezanja od impresivnih 200 DIN A4 listova. S visokom sigurnosnom razinom P-4, ovaj snažni rezač uništava vaše osobne dokumente, poput platnih lista ili ugovora o radu, na male čestice veličine 4,3 mm x 12 mm u skladu s GDPR-om. Ovaj mobilni suputnik nezamjenjiv je u svakom kućnom uredu ili uredu otvorenog tipa i lako može promijeniti svoju lokaciju zahvaljujući svoja četiri kotača. U usporedbi sa svoja dva brata iz serije OneShred Auto, HP OneShred Auto 200CC impresionira znatno duljim vremenom rada do 60 minuta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Usitnjivač
- Strujni kabel
- Upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.