HP OneShred Auto 80CC uništavač dokumenata 80 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također kreditne kartice
- Kataloški br:
- 3595870 - 62
- Oznaka:
- 2817
- EAN:
- 4030152028177
- Kataloški br:
- 3595870 - 62
- Oznaka:
- 2817
- EAN:
- 4030152028177
HP OneShred Auto 80CC uništavač dokumenata 80 list rezanje na komade P-4 15 l Uništava također kreditne kartice
550.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Područje primjene: Kućni ured i mala uredska okruženja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavač dokumenata |
| Razina sigurnosti | P-4 |
| Vrsta reza | rezanje na komade |
| Širina rezanja (maks.) | 220 mm |
| Broj stranica (maks.) | 80 list |
| Prikupna posuda | 15 l |
| Uništava također | kreditne kartice |
| Brzina rezana | 2 m/min |
| Razvoj buke (maks.) | 68 dB |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 425 mm |
| Dubina | 219 mm |
| Težina | 7.7 kg |
| Boja | bijela |
| Pogonski napon | 220 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 330 x 425 x 219 mm |
Opis
Opis
Moderni HP OneShred Auto 80CC idealan je za kućne urede ili mala uredska okruženja, a opet je toliko kompaktan da stane na bilo koji stol. Shreder ima kapacitet rezanja od 8 DIN A4 listova s ručnim uvlačenjem i 80 listova u automatskom načinu rada. Također je moguće koristiti oba ulaza istovremeno. Zahvaljujući visokoj sigurnosnoj razini P-4, shreder ispunjava zahtjeve za uništavanje dokumenata u skladu s GDPR-om. Kod rezanja česticama, vaši osobni dokumenti poput platnih lista ili poreznih dokumenata usitnjavaju se na male komadiće dimenzija 4,3 mm x 12 mm. Nakon desetominutnog procesa usitnjavanja u automatskom načinu rada, pouzdanom pomagaču potrebno je vrijeme hlađenja prije nego što je ponovno spreman za upotrebu sa svojom brzom brzinom rezanja od 2,0 metra u minuti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Usitnjivač
- Strujni kabel
- Upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.