HP ProBook 4 G1a 16 inčni prijenosnik AI PC AMD Ryzen™ 7 prijenosno računalo 40,6 cm (16") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB S
- Kataloški br:
- 3409179 - 62
- Oznaka:
- AD2N2ET
- EAN:
- 199251362866
- Kataloški br:
- 3409179 - 62
- Oznaka:
- AD2N2ET
- EAN:
- 199251362866
HP ProBook 4 G1a 16 inčni prijenosnik AI PC AMD Ryzen™ 7 prijenosno računalo 40,6 cm (16") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB S
4,245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopni laptop za svaki dan
- AMD Ryzen™ 7 Broj jezgri procesora: 8
- 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 piksela IPS
- 32GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x16GB
- 1 TB SSD
- AMD Radeon 780M
- Bluetooth®
- Litij-polimer (LiPo) 56 Wh
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ProBook 4 G1a 16 inch Notebook AI PC |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Procesor / model | 250 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.30 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) LAN (10/100/1000 MBit/s) HDMI™ USB-C® |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | višebojna |
| Širina | 359.4 mm |
| Visina | 1.7 mm |
| Dubina | 251 mm |
| Težina | 1.75 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 3.30 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Holov senzor | da |
| NPU performanse do | 16 TOPs |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 56 Wh |
Opis
Opis
Izvanredne performanse AI prijenosnog računala za svaku priliku
HP ProBook 4 G1a 16-inčni prijenosni AI PC nudi rastućim tvrtkama komercijalne performanse i višeslojnu sigurnost krajnjih točaka.
[7]
i izdržljivost u lako nadogradivom dizajnu. S najnovijim AMD procesorom
[2]
sa 16 TOPS NPU-ova
[6]
i dugim vijekom trajanja baterije, ovo računalo bogato značajkama spremno je za budućnost dugoročne produktivnosti i istraživanja umjetne inteligencije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 7 250 (do 5,1 GHz maks. boost takt, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti), Windows 11 Pro, WUXGA zaslon dijagonale 40,6 cm (16 inča), grafička kartica AMD Radeon™ 780M, 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCIe NVMe™ SSD pogon
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)