HP ProBook 4 G1iR 14-inčni prijenosni računar 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
- Kataloški br:
- 3409180 - 62
- Oznaka:
- AD2P4ET
- EAN:
- 199251362750
- Kataloški br:
- 3409180 - 62
- Oznaka:
- AD2P4ET
- EAN:
- 199251362750
HP ProBook 4 G1iR 14-inčni prijenosni računar 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro
3,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Preklopni laptop za svaki dan
- SSD od 512 GB
- Intel Iris Xe grafika
- Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ProBook 4 G1iR 14 inch Notebook PC |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.25 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.60 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 4 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) LAN (10/100/1000 MBit/s) HDMI™ USB-C® |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | višebojna |
| Širina | 318.6 mm |
| Visina | 1.7 mm |
| Dubina | 224.3 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.25 GHz / max. 4.60 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Ne-ECC | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Holov senzor | da |
| Visina (spreda) | 1.09 cm |
| Visina (pozadi) | 1.7 cm |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
Opis
Opis
Optimizirajte svoj rad s robusnim prijenosnim računalom spremnim za budućnost
Prijenosno računalo HP ProBook 4 G1iR od 14 inča nudi rastućim tvrtkama komercijalne performanse i višeslojnu sigurnost krajnjih točaka.
[5]
i izdržljivost u lako nadogradivom dizajnu. S najnovijim Intelovim procesorom
[2]
i dugim vijekom trajanja baterije, ovo računalo bogato značajkama spremno je za budućnost s dugoročnom produktivnošću i omogućuje hibridni rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ i5-1334U (do 4,6 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 12 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 12 niti), Windows 11 Pro, WUXGA zaslon dijagonale 35,6 cm (14 inča), Intel Iris X grafika, 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)