HP radna stanica EliteDesk 8 G1i 245 5.1 GHz 8 GB RAM 1 TB SSD Intel NVIDIA GeForce RTX 3050 GDDR6 Win 11 Pro A55N9ET
- Kataloški br:
- 3438771 - 62
- Oznaka:
- A55N9ET
- EAN:
- 199251824449
- Kataloški br:
- 3438771 - 62
- Oznaka:
- A55N9ET
- EAN:
- 199251824449
HP radna stanica EliteDesk 8 G1i 245 5.1 GHz 8 GB RAM 1 TB SSD Intel NVIDIA GeForce RTX 3050 GDDR6 Win 11 Pro A55N9ET
6,830.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,830.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Premium PC crna
- Intel Core Ultra 5 245 Broj jezgri procesora: 14
- 32GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x16GB
- 1 TB SSD
- NVIDIA GeForce RTX 3050 8GB Intel grafika
- Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | EliteDesk 8 G1i |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Procesor | 245 |
| Procesor / model | 245 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 337 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 6.22 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| WLAN | da |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 1 TB | |
| 13 TOPs | |
| 10 - 90 % | |
| 8.38 kg | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Elegantni, skalabilni toranj za računalstvo pokretano umjetnom inteligencijom.
Postavite svoje ciljeve s HP EliteDesk 8 Tower G1i AI računalom s moćnim Intel Core™ Ultra procesorom
[2]
i integrirane performanse potpomognute umjetnom inteligencijom od 13 TOPS NPU-a.
[3]
Postavite nove standarde u sigurnosti, proširivosti i dizajnu računala – savršeno za dinamična, moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 245 (do 5,1 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA GeForce RTX™ 3050 (8 GB GDDR6 namjenske memorije)
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)