HP radna stanica mini PC EliteDesk 8 Mini G1a AMD Ryzen 5 Pro 220 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 740M Win 11 Pr
- Kataloški br:
- 3451363 - 62
- Oznaka:
- 999A2ET#ABD
- EAN:
- 199485698489
- Kataloški br:
- 3451363 - 62
- Oznaka:
- 999A2ET#ABD
- EAN:
- 199485698489
HP radna stanica mini PC EliteDesk 8 Mini G1a AMD Ryzen 5 Pro 220 4.7 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 740M Win 11 Pr
3,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 5 Pro 220 4 Jezgra(-e) / max. 4.7 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon 740M
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Procesor | AMD Ryzen 5 Pro 220 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 Pro |
| Procesor / model | 220 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 3.20 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 740M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34.2 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 3.20 GHz / max. 4.7 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Model | EliteDesk 8 Mini G1a |
| WLAN | da |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 512 GB | |
| 1 | |
| 5 - 90 % | |
| 2.95 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Glavni Mini za tvrtke
Istovremeno pokrenite više aplikacija temeljenih na umjetnoj inteligenciji kako biste povećali produktivnost u neprekidnom radu. HP EliteDesk 8 Mini G1a računalo nudi snažne performanse s najnovijim AMD Ryzen procesorom.
[2]
Njegov kompaktan dizajn, svestrane mogućnosti implementacije i napredne sigurnosne značajke čine ga idealnim izborom za moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 5 220 (do 4,9 GHz maks. boost takt, 16 MB L3 predmemorije, 6 jezgri, 12 niti)
- Windows 11 Pro
- Grafička kartica AMD Radeon™ 740M
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)