HP radna stanica mini PC EliteDesk 8 Mini G1a AMD Ryzen AI 7 350 5 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 860M Win 11 Pro 9
- Kataloški br:
- 3451364 - 62
- Oznaka:
- 999A3ET#ABD
- EAN:
- 199485698472
- Kataloški br:
- 3451364 - 62
- Oznaka:
- 999A3ET#ABD
- EAN:
- 199485698472
HP radna stanica mini PC EliteDesk 8 Mini G1a AMD Ryzen AI 7 350 5 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD AMD Radeon 860M Win 11 Pro 9
4,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen AI 7 350 8 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- AMD Radeon 860M
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.00 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon 860M |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-A (USB 3.1 gen. 2) Bluetooth HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 177 mm |
| Visina | 34.2 mm |
| Dubina | 181 mm |
| Težina | 1.42 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.00 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Model | EliteDesk 8 Mini G1a |
| WLAN | da |
| 5 - 35 °C | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 1 | |
| 50 TOPs | |
| 5 - 90 % | |
| 2.95 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Snaga umjetne inteligencije sljedeće generacije u minijaturnom uređaju za vaše inovativne ideje
Pokretanje više aplikacija temeljenih na umjetnoj inteligenciji
[4]
istovremeno kako bi se povećala produktivnost uz neprekinute tijekove rada na HP EliteDesk 8 Mini G1a AI računalu. Svestrane mogućnosti implementacije i napredne sigurnosne značajke čine ga idealnim izborom za moderna radna mjesta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ AI 7 350 (maks. boost takt do 5,0 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- Grafička kartica AMD Radeon™ 860M
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 512 GB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)