HP radna stanica mini PC Z2 Mini G1a AMD Ryzen AI Max+ 395 64 GB RAM 2 TB SSD AMD Radeon™ 8060S A40MYET
- Kataloški br:
- 3413533 - 62
- Oznaka:
- A40MYET
- EAN:
- 199251514562
- Kataloški br:
- 3413533 - 62
- Oznaka:
- A40MYET
- EAN:
- 199251514562
HP radna stanica mini PC Z2 Mini G1a AMD Ryzen AI Max+ 395 64 GB RAM 2 TB SSD AMD Radeon™ 8060S A40MYET
11,330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica za performanse crna
- 2 TB SSD
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Model | Z2 Mini G1a Workstation Desktop PC |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ |
| Procesor | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon™ 8060S |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj Mini Display Portova | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 85.5 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dubina | 168 mm |
| Težina | 2.3 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | AMD |
| WLAN | da |
| 1 | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| da | |
| 50 TOPs | |
| 1 |
Opis
Opis
Mini radna stanica. Transformativne performanse umjetne inteligencije.
Iskoristite prednosti radnih procesa koji prije nisu bili mogući ni na jednoj mini radnoj stanici. U kompaktno, AI računalo sljedeće generacije upakirano je transformativno djelovanje koje vam omogućuje rješavanje složenih AI ubrzanih projekata kao nikada prije - istovremeno stvaranje 3D dizajna i renderiranje grafički zahtjevnih projekata ili rad lokalno s LLM-ovima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ AI MAX PRO 395 (maks. boost takt do 5,1 GHz, 64 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 32 niti)
- Windows 11 Pro
- Grafička kartica AMD Radeon™ 8060S
- M.2 SSD, TLC s 2TB PCIe NVMe™
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)