HP radna stanica mini PC Z2 Mini G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K 64 GB RAM 1 TB SSD Nvidia RTX™ 2000 Ada A40LQE
- Kataloški br:
- 3413535 - 62
- Oznaka:
- A40LQET
- EAN:
- 199251287008
- Kataloški br:
- 3413535 - 62
- Oznaka:
- A40LQET
- EAN:
- 199251287008
HP radna stanica mini PC Z2 Mini G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K 64 GB RAM 1 TB SSD Nvidia RTX™ 2000 Ada A40LQE
12,395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12,395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica za performanse crna
- Ethernet/LAN Bluetooth
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Model | Z2 Mini G1i Workstation Desktop PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 40 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | RTX™ 2000 Ada |
| Zaseban grafički adapter | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 211 mm |
| Visina | 69 mm |
| Dubina | 218 mm |
| Težina | 4.856 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 13 TOPs | |
| 1 |
Opis
Opis
Snaga za složene radne procese. Pronalazi svoje mjesto čak i u najmanjim prostorima.
Ostvarite nevjerojatno visoke performanse u maloj Z2 Mini AI radnoj stanici G1i za 3D dizajn, renderiranje u stvarnom vremenu i osnovni razvoj modela. Odgovara stolu ili iza monitora i omogućuje praktičan pristup priključcima. Kako se vaše potrebe mijenjaju, nadogradnje su vrlo jednostavne zahvaljujući impresivnoj proširivosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 9 285K (do 5,7 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 36 MB L3 predmemorije, 24 jezgre, 24 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA RTX™ 2000 Ada generacije (16 GB GDDR6 namjenske memorije)
- 64 GB DDR5-6400 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB HP Z Turbo Drive PCIe Gen4 TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)