HP radna stanica Z1 G1i Intel® Core™ Ultra 5 245 5.1 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro A40SXET
- Kataloški br:
- 3438764 - 62
- Oznaka:
- A40SXET
- EAN:
- 199251787355
- Kataloški br:
- 3438764 - 62
- Oznaka:
- A40SXET
- EAN:
- 199251787355
HP radna stanica Z1 G1i Intel® Core™ Ultra 5 245 5.1 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro A40SXET
4,625.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,625.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica crne boje 500 W
- Intel Core Ultra 5 245 Broj jezgri procesora: 14
- 16GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x8GB
- SSD od 512 GB
- Intelova grafika
- Ethernet/LAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z1 G1i |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 245 |
| Procesor / model | 245 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN Bluetooth USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 337 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 5.51 kg |
| Snaga napajanja | 500 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| 512 GB | |
| da | |
| 8 | |
| 6 | |
| 65 W | |
| 121 W | |
| 3.5 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 5.1 GHz | |
| da | |
| da | |
| 29 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 8 TOPs | |
| 7.67 kg | |
| 1 |
Opis
Opis
Najpovoljnija HP Z stolna radna stanica
S kućištem dizajniranim za dizajn, uređivanje i igranje, performanse radne stanice sada su nadohvat ruke. S HP Z1 Tower računalom dobivate više od standardnog računala - dobivate moćan sustav certificiran za profesionalne aplikacije koji podržava vrhunske grafičke kartice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 245 (do 5,1 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 8 GB), 512 GB PCIe Gen4 NVMe™ TLC SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)