HP radna stanica Z1 G1i Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 8 GB RAM 1 GB SSD Intel NVIDIA RTX A1000 GDDR6 Win 11 Pro A40SZ
- Kataloški br:
- 3438766 - 62
- Oznaka:
- A40SZET
- EAN:
- 199251787218
- Kataloški br:
- 3438766 - 62
- Oznaka:
- A40SZET
- EAN:
- 199251787218
HP radna stanica Z1 G1i Intel® Core™ Ultra 7 265 5.3 GHz 8 GB RAM 1 GB SSD Intel NVIDIA RTX A1000 GDDR6 Win 11 Pro A40SZ
7,930.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,930.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica za performanse crna
- Intel Core Ultra 7 265 Broj jezgri procesora: 20
- 32GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x16GB
- 1 TB SSD
- NVIDIA RTX A1000 8GB Intel grafika
- Ethernet/LAN Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z1 G1i |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265 |
| Procesor / model | 265 |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA RTX A1000 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | HDMI™ LAN (10/100/1000 MBit/s) WLAN Bluetooth USB 2.0 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 337 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 5.51 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| 1 TB | |
| da | |
| 12 | |
| 8 | |
| 65 W | |
| 182 W | |
| 2.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.2 GHz | |
| da | |
| da | |
| 33 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 8 TOPs | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Najpovoljnija HP Z stolna radna stanica
S kućištem dizajniranim za dizajn, uređivanje i igranje, performanse radne stanice sada su nadohvat ruke. S HP Z1 Tower računalom dobivate više od standardnog računala - dobivate moćan sustav certificiran za profesionalne aplikacije koji podržava vrhunske grafičke kartice.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 265 (do 5,3 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA RTX™ A1000 (8 GB GDDR6 namjenske memorije)
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)