HP radna stanica Z2 G1a AMD Ryzen AI Max+ Pro 395 5.1 GHz 64 GB RAM 2 TB SSD AMD AMD Radeon 8060S ujedinjena memorijska
- Kataloški br:
- 3438768 - 62
- Oznaka:
- B76Q7ET#ABD
- EAN:
- 199251846434
- Kataloški br:
- 3438768 - 62
- Oznaka:
- B76Q7ET#ABD
- EAN:
- 199251846434
HP radna stanica Z2 G1a AMD Ryzen AI Max+ Pro 395 5.1 GHz 64 GB RAM 2 TB SSD AMD AMD Radeon 8060S ujedinjena memorijska
13,205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- HP preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Radite bilo gdje bez žrtvovanja performansi ili sigurnosti uz Windows 11 i HP-ove tehnologije za suradnju, sigurnost i povezivanje. Sažmite i prepišite sadržaj, dobijte relevantne preporuke za sadržaj i ostanite organizirani uz Microsoft Copilot.
- AMD Ryzen procesor
- Oživite svoje ideje brzo i učinkovito uz najnovije AMD Ryzen procesore.
- Dizajn za montažu u rack
- Savršeno za ugradnju u rack: S podrškom za 5Mini uređaje - sada bez vanjskog napajanja - u 4U racku, možete maksimalno iskoristiti raspoloživi prostor.
- Podrška za više zaslona
- Pogledajte svaki od svojih prozora u savršenim detaljima uz podršku za do 4 zaslona u 4K rezoluciji.
- Mrežna veza
- S 10 Gb Ethernet sučeljem možete brzo pristupiti internetu.
- Toplinsko upravljanje
- Inovativni dizajn koji održava hardverske komponente hladnima i tihima, bez obzira na to koliko ih intenzivno koristite. Oslanjajte se na optimalan rad sustava uz maksimalno iskorištenje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z2 Mini G1a Workstation Desktop PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI Max+ Pro |
| Procesor | AMD Ryzen AI Max+ Pro 395 |
| Procesor / model | 395 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 8060S ujedinjena memorijska arhitektura (UMA) |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj Mini Display Portova | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 3.2 gen. 2 USB-C® mini displayport RJ45 USB 2.0 Thunderbolt 4 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 16.8 cm |
| Visina | 8.55 cm |
| Dubina | 20 cm |
| Težina | 2.3 kg |
| Snaga napajanja | 300 W |
| Softver uključen u isporuku | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Image Assistant, HP PC Hardware Diagnostics, HP Sure Click, HP Manageability Integration Kit, HP Sure Admin, HP Client Security Manager Gen6, HP BIOSphere Gen6, HP ZCentral Remote Boost, HP Sure Recover Gen4, HP Performance Advisor 3.0, HP Sure Sense Gen2, HP Sure Run Gen5 |
| Određene značajke | Kensington brava ugrađeni zvučnici TPM2.0 modul |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Iskoristite prednosti radnih procesa koji prije nisu bili mogući ni na jednoj mini radnoj stanici. U kompaktno, AI računalo sljedeće generacije upakirano je transformativno djelovanje koje vam omogućuje rješavanje složenih AI ubrzanih projekata kao nikada prije - istovremeno stvaranje 3D dizajna i renderiranje grafički zahtjevnih projekata ili rad lokalno s LLM-ovima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)