HP radna stanica Z2 SFF G1i Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia A400 A40M2ET
- Kataloški br:
- 3413540 - 62
- Oznaka:
- A40M2ET
- EAN:
- 199251406041
- Kataloški br:
- 3413540 - 62
- Oznaka:
- A40M2ET
- EAN:
- 199251406041
HP radna stanica Z2 SFF G1i Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia A400 A40M2ET
7,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica za performanse crna
- 1 TB SSD
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z2 SFF G1i Workstation Desktop PC |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Nvidia |
| Grafički adapter na ploči (model) | A400 |
| Zaseban grafički adapter | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Sučelje | Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 303 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 4 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| WLAN | da |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 1 TB | |
| da | |
| 13 TOPs | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Tower performanse uz samo trećinu veličine.
Redizajniran kako bi pružio performanse tornja pune veličine uz znatno manju veličinu. Radna stanica Z2 SFF AI pruža visoke performanse za intenzivne radne procese sada i u budućnosti – od 3D dizajna do praćenja zraka u stvarnom vremenu. Kako se vaše potrebe mijenjaju, imate impresivnu mogućnost nadogradnje i proširenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 265K (do 5,5 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA A400 (4 GB GDDR6 namjenske memorije)
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCIe NVMe™ M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)