HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 245 16 GB RAM 512 GB SSD Intel A40MPET
- Kataloški br:
- 3413560 - 62
- Oznaka:
- A40MPET
- EAN:
- 199251460586
- Kataloški br:
- 3413560 - 62
- Oznaka:
- A40MPET
- EAN:
- 199251460586
HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 245 16 GB RAM 512 GB SSD Intel A40MPET
5,055.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,055.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica za performanse crna
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z2 Tower G1i Workstation Desktop PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 245 |
| Procesor / model | 245 |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Procesor | 3.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 26 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Sučelje | utičnica za slušalice |
| Boja | crna |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 388 mm |
| Dubina | 426 mm |
| Težina | 8.6 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| GPU brand | Intel |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Performanse glavnih radnih stanica – redefinirane
Doživite novu razinu performansi za profesionalne tijekove rada. HP Z2 Tower AI radna stanica redizajnirana je kako bi podržavala vrhunske grafičke kartice i besprijekorno pokretala jednonitne i višenitne aplikacije za brzo modeliranje, simulaciju i renderiranje. Iskoristite jednostavne nadogradnje kako se zahtjevi mijenjaju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 5 245 (do 5,1 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 24 MB L3 predmemorije, 14 jezgri, 14 niti)
- Windows 11 Pro
- Intelova grafička kartica
- 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 512 GB HP Z Turbo Drive PCIe Gen4 TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)