HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafika Nvidia NVIDIA
- Kataloški br:
- 3595543 - 62
- Oznaka:
- D06G7ET
- EAN:
- 199764857361
- Kataloški br:
- 3595543 - 62
- Oznaka:
- D06G7ET
- EAN:
- 199764857361
HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafika Nvidia NVIDIA
10,870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Performanse radne stanice
- Intel Core Ultra 7 265K Broj jezgri procesora: 20
- 64GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x32GB
- 16 GB Intelove grafičke kartice
- Ethernet/LAN Wi-Fi 7 (802.11be) 5.4
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z2 Tower G1i |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA RTX™ Pro 2000 Blackwell |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 175 mm |
| Dubina | 426 mm |
| Težina | 0.000 |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 1 |
Opis
Opis
Performanse glavnih radnih stanica – redefinirane
Doživite novu razinu performansi za profesionalne tijekove rada. HP Z2 Tower AI radna stanica redizajnirana je kako bi podržavala vrhunske grafičke kartice i besprijekorno pokretala jednonitne i višenitne aplikacije za brzo modeliranje, simulaciju i renderiranje. Iskoristite prednosti jednostavnih nadogradnji kada se zahtjevi promijene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core™ Ultra 7 265K (do 5,5 GHz s Intel Turbo Boost tehnologijom, 30 MB L3 predmemorije, 20 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA RTX™ Pro 2000 Blackwell generacije (16 GB GDDR7 namjenske memorije)
- 64 GB DDR5-5600 MT/s bez ECC-a (2 x 32 GB), PCIe Gen5 NVMe™ M.2 SSD, 1 TB
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)