HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K 64 GB RAM 2 TB SSD Intel Intel grafika - do 8 vrhova
- Kataloški br:
- 3438770 - 62
- Oznaka:
- A40MQET#ABD
- EAN:
- 199251457852
- Kataloški br:
- 3438770 - 62
- Oznaka:
- A40MQET#ABD
- EAN:
- 199251457852
HP radna stanica Z2 Tower G1i Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K 64 GB RAM 2 TB SSD Intel Intel grafika - do 8 vrhova
16,680.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- HP preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Radite bilo gdje bez žrtvovanja performansi ili sigurnosti uz Windows 11 i HP-ove tehnologije za suradnju, sigurnost i povezivanje. Sažmite i prepišite sadržaj, dobijte relevantne preporuke za sadržaj i ostanite organizirani uz Microsoft Copilot.
- Profesionalna grafička kartica
- Dizajnirajte, renderirajte i simulirajte bez problema s grafičkim karticama do NVIDIA RTX 4000 Ada i velikom propusnošću zahvaljujući PCIe G5.
- Mali, funkcionalan dizajn
- Zapanjujući dizajn ima prečke sprijeda i straga tako da svoj sustav možete jednostavno premjestiti na drugu lokaciju.
- HP Anyware
- Iskoristite snagu svog Z uređaja bilo gdje uz HP Anyware – softver za daljinski pristup pruža brzo vrijeme odziva i impresivnu kvalitetu slike, čak i za uređivanje videa i vizualizaciju podataka.
- Wi-Fi povezivost
- Wi-Fi 7 može pružiti veće brzine prijenosa podataka od Wi-Fi 6E.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z2 Tower G1i Workstation Desktop PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 285K |
| Procesor / model | 285K |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.70 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.2 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 2800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel grafika - do 8 vrhova |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 20 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA RTX 4000 Ada |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 6 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 6 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) USB 3.2 gen. 2 audio Line-in audio Line-out DisplayPort USB 2.0 USB-C® RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 17.5 cm |
| Visina | 38.8 cm |
| Dubina | 42.6 cm |
| Težina | 8.6 kg |
| Snaga napajanja | 700 W |
| Određene značajke | Kensington brava ugrađeni zvučnici TPM2.0 modul |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Doživite novu razinu performansi za profesionalne tijekove rada. HP Z2 Tower AI radna stanica redizajnirana je kako bi podržavala vrhunske grafičke kartice i besprijekorno pokretala jednonitne i višenitne aplikacije za brzo modeliranje, simulaciju i renderiranje. Iskoristite jednostavne nadogradnje kako se zahtjevi mijenjaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)