HP radna stanica Z4 G5 Intel® Xeon® W W3-2535 4.4 GHz 24 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafika Nvidia NVIDIA RTX™ Pro 4
- Kataloški br:
- 3595536 - 62
- Oznaka:
- CF1R2ET
- EAN:
- 199642820128
- Kataloški br:
- 3595536 - 62
- Oznaka:
- CF1R2ET
- EAN:
- 199642820128
HP radna stanica Z4 G5 Intel® Xeon® W W3-2535 4.4 GHz 24 GB RAM 1 TB SSD Intel Intelova grafika Nvidia NVIDIA RTX™ Pro 4
20,390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
20,390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel Xeon W procesor za poboljšane performanse
- 1 TB PCI Express 4.0 SSD za brzi pristup podacima
- Opremljen s 32 GB DDR5 ECC RAM-a
- Sveobuhvatne sigurnosne značajke za zaštitu podataka
- Svestrane mogućnosti povezivanja, uključujući USB 3.2 i Mini DisplayPort
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z4 G5 |
| Serija procesora | Intel® Xeon® W |
| Procesor | Intel® Xeon® W W3-2535 |
| Procesor / model | W3-2535 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22.5 MB |
| Radna memorija | 24 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 24 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA RTX™ Pro 4000 Blackwell |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Širina | 168.9 mm |
| Visina | 168.9 mm |
| Dubina | 444.5 mm |
| Težina | 0.000 |
| Snaga napajanja | 1125 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Broj PCIe x16 4.0 | 2 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 4 |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 |
Opis
Opis
Radna stanica HP Z4 G5 dizajnirana je za visokoučinkovito računalstvo, što je čini idealnim izborom za profesionalce kojima je potrebna pouzdanost i brzina. S Intel Xeon W procesorom i 32 GB DDR5 ECC RAM-a, ova radna stanica osigurava besprijekoran multitasking i poboljšani integritet podataka. Opremljen 1 TB PCI Express 4.0 SSD-om, korisnici imaju koristi od brzog pristupa podacima i funkcija pohrane. Robusne toplinske performanse omogućuju širok raspon radne temperature od 5°C do 40°C i nude stabilnost u različitim okruženjima. Proizvod također sadrži sveobuhvatne sigurnosne mjere, uključujući TPM 2.0 i razne mehanizme zaštite koji osiguravaju sigurnost podataka i integritet sustava.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Xeon W3-2535 (s Intel Turbo Boost tehnologijom do 4,4 GHz, 22,5 MB L3 predmemorije, 10 jezgri, 20 niti)
- Windows 11 Pro
- NVIDIA RTX™ Pro 4000 Blackwell generacije (24 GB GDDR7 namjenske memorije)
- 64 GB DDR5-4800 MT/s (2 x 32 GB), 1 TB HP Z Turbo Drive PCIe Gen4 TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)