HP radna stanica Z6 G5 Tower AMD Ryzen Threadripper Pro 7955WX 64 GB RAM 2 TB SSD 82F95ET
- Kataloški br:
- 3413541 - 62
- Oznaka:
- 82F95ET
- EAN:
- 199251405525
- Kataloški br:
- 3413541 - 62
- Oznaka:
- 82F95ET
- EAN:
- 199251405525
HP radna stanica Z6 G5 Tower AMD Ryzen Threadripper Pro 7955WX 64 GB RAM 2 TB SSD 82F95ET
18,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Radna stanica crne boje 1450 W
- AMD Ryzen Threadripper PRO 7955WX 4,5 GHz Broj jezgri procesora: 16
- 64GB DDR5 SDRAM 5600MHz 2x32GB
- 2 TB SSD
- Ethernet/LAN 10, 100, 1000 Mbit/s
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | Z6 G5 A Workstation |
| Serija procesora | AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper Pro 7955WX |
| Procesor / model | 7955WX |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 4.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 1 TB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 8 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) PCIe 4.0 x16 PCIe 5.0 x16 USB-C® slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 169 mm |
| Visina | 445 mm |
| Dubina | 465 mm |
| Težina | 13.2 kg |
| Snaga napajanja | 1450 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 4 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| WLAN | ne |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 TB | |
| 3 | |
| da | |
| 2024 | |
| 1 | |
| 2 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Maksimalan broj jezgri. Nevjerojatne grafičke performanse. Neograničeni potencijal
Z6 G5 A je snažan procesor za virtualnu produkciju, 3D renderiranje, umjetnu inteligenciju i procese mašinskig učenja. Vaš inovativni dizajn sustava s AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO procesorom sljedeće generacije
[1]
kombinira nevjerojatan broj jezgri u jednom CPU-u s više GPU-ova.
[2]
Istovremeno stvarajte i renderirajte na zahtjevnim projektima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ Threadripper™ PRO 7955WX (maks. povećanje takta do 5,3 GHz, 64 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 32 niti)
- Windows 11 Pro
- 64 GB DDR5-5600 MT/s ECC (2 x 32 GB), 2 TB HP Z Turbo Drive PCIe Gen4 TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)