HP ruksak za prijenosno računalo 1E7D6UT Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") siva
- Kataloški br:
- 3410841 - 62
- Oznaka:
- 1E7D6UT
- EAN:
- 195122283681
- Kataloški br:
- 3410841 - 62
- Oznaka:
- 1E7D6UT
- EAN:
- 195122283681
HP ruksak za prijenosno računalo 1E7D6UT Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") siva
77.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
77.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ruksak 39,6 cm (15,6") sivi
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- 490 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 410 mm |
| Visina | 90 mm |
| Dubina | 286 mm |
| Težina | 490 g |
| Materijal | poliester |
| Boja | siva |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 410 x 90 x 286 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| 520 g |
Opis
Opis
Svakodnevni poslovni ruksak
S izdržljivim HP 15.6 Prelude ruksakom, koji sada dodaje dašak boje svojom sivom unutrašnjosti, možete sigurno prenositi svoje prijenosno računalo, a da vam i dalje ruke ostanu slobodne dok ste u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- S gornjim zatvaračem na patentni zatvarač, posebnim pretincem za prijenosno računalo do 15,6 inča i lako dostupnim džepovima iznutra i izvana za kablove, adaptere, olovke, telefon i sve što najčešće koristite, uvijek ćete biti spremni na sve.
- Koristite podesive, podstavljene naramenice kako biste imali slobodne ruke ili nosite torbu za gornju ručku.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.