HP ruksak za prijenosno računalo 6B8Y1UT Prikladno za maksimum: 40,9 cm (16,1") crna
- Kataloški br:
- 3410842 - 62
- Oznaka:
- 6B8Y1UT
- EAN:
- 198122961139
- Kataloški br:
- 3410842 - 62
- Oznaka:
- 6B8Y1UT
- EAN:
- 198122961139
HP ruksak za prijenosno računalo 6B8Y1UT Prikladno za maksimum: 40,9 cm (16,1") crna
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ruksak 40,9 cm (16,1") Crni
- Poliester
- Kompatibilnost marke: HP
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 40,9 cm (16,1") |
| Širina | 290 mm |
| Visina | 432 mm |
| Dubina | 155 mm |
| Težina | 0.88 |
| Materijal | poliester |
| Boja | crna |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 290 x 432 x 155 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | HP |
| Kapacitet | 17.2 l |
| 20.5 l | |
| 15.5 cm | |
| 930 g |
Opis
Opis
Dizajniran za rad bilo gdje
Prvoklasnom dizajnu i visokokvalitetnim materijalima dajemo potpuno novu interpretaciju. Ovaj funkcionalni ruksak se proširuje tako da ga možete koristiti za posao ili život. To znači da uvijek imate dovoljno džepova za sve svoje uređaje. Tako uvijek imate sve što vam je važno sa sobom, a zahvaljujući vanjskom materijalu izrađenom od 100% reciklirane plastike
[1]
Također činite nešto za okoliš.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ne ostaješ li na jednom mjestu? Ponesite sve što vam je potrebno sa sobom na putovanje ili na posao s udobnim ruksakom koji se prilagođava vašim potrebama. Trebate li više prostora? Jednostavno povucite patentni zatvarač i proširite kapacitet do 20%. S toliko prostora, spremni ste za sve što vam posao ili život donesu.
- Ovaj ruksak nudi prostor za 16-inčni laptop i vaše ostale uređaje u posebnim odjeljcima. To znači da ste dobro organizirani i spremni za sve – bilo na poslu, u životu ili na putovanju. Unutarnji i vanjski džepovi s patentnim zatvaračem olakšavaju pristup, dok prolaz za kabel i vanjski USB-C priključak omogućuju praktično punjenje.
- Zaštitite svoje uređaje i istovremeno učinite nešto za naš okoliš. Vanjski materijal ruksaka izrađen je od 100% reciklirane plastike, što znači da je u optjecaju 9 plastičnih boca manje. [1] . Ruksaci nisu samo vodootporni, već su izrađeni i od izdržljivog materijala koji se lako čisti [2] .
- Putujte na posao ili na posao s povjerenjem da vam je ured siguran u džepu: s pretincem za uređaj za praćenje [3] , RFID-siguran pretinac koji štiti vaše podatke od digitalnih lopova i pretinac za prijenosno računalo koji se može zaključati s robusnim dvostrukim patentnim zatvaračem.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.