HP ruksak za prijenosno računalo 9J4C1AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
- Kataloški br:
- 3410837 - 62
- Oznaka:
- 9J4C1AA
- EAN:
- 197961660425
- Kataloški br:
- 3410837 - 62
- Oznaka:
- 9J4C1AA
- EAN:
- 197961660425
HP ruksak za prijenosno računalo 9J4C1AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ruksak 39,6 cm (15,6") Zelena, Siva
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- Vodootporno
- 1,54 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 325 mm |
| Visina | 495 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Težina | 1.54 kg |
| Materijal | poliester |
| Boja | zelena siva |
| Izvedba | ruksak |
| dim. | (Š x V x D) 325 x 495 x 200 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Kapacitet | 27 l |
| 1.57 kg |
Opis
Opis
Tri proizvoda, bezbroj mogućnosti
Kada putujete gradom ili svijetom, potreban vam je lagan, ali izdržljiv ruksak za laptop koji možete ponijeti bilo gdje. Koristite ovaj 15,6-inčni
[1]
Ruksak za laptop kakav jest – ili nosite omot i priloženu torbicu zasebno. Uzmite samo ono što vam treba – ni više ni manje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ako ne znate što trebate nositi, odaberite lagani ruksak koji vam nudi mnogo mogućnosti. Tri proizvoda u jednom: Možete koristiti cijeli ruksak za prijenosno računalo ili odvojiti ruksak i priloženu torbicu ako želite putovati s malo prtljage. Uklonjivi remen olakšava transport.
- Obavite svaki dan s ruksakom za prijenosno računalo koji vas održava organiziranima u pokretu. Ukupni kapacitet od 27 litara uključuje razne unutarnje i vanjske džepove koji se protežu preko ruksaka, rukava i torbe. Samoblokirajuća tkanina sigurno drži vaš pribor, a zatvarači koji se mogu zaključati s vodilicom za kabel osiguravaju sigurno držanje [2] .
- Putujte u ured ili oko svijeta s izdržljivim ruksakom za prijenosno računalo. Vodoodbojni ruksak od keper poliestera ima posebnu vodootpornu navlaku za kišu koja štiti vašu opremu od kiše. Izdržljivi plastični D-prstenovi i kopče mogu izdržati čak i teške uvjete svakodnevnog života.
- Evo funkcionalnog ruksaka za laptop koji ćete obožavati nositi. S 51% reciklirane kućne plastike (PCR) (to je 61 plastična boca [3] ) i FSC-certificiranom pakiranju, uređaj smo razvili imajući na umu okoliš.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.