HP Series 7 Pro 23,8-inčni FHD monitor – 724 pf
- Kataloški br:
- 3402239 - 62
- Oznaka:
- 8X530AA#ABB
- EAN:
- 197498445076
- Kataloški br:
- 3402239 - 62
- Oznaka:
- 8X530AA#ABB
- EAN:
- 197498445076
HP Series 7 Pro 23,8-inčni FHD monitor – 724 pf
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 60,5 cm (23,8") LCD IPS
- Puna HD rezolucija 1920 x 1080 piksela 16:9
- 100 Hz 5 ms 300 cd/m² 1500:1
- Tehnologija bez treperenja
- 18 kWh 36 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Zaslon (inči) | 23.8 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 10000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 538.4 mm |
| Visina | 313.7 mm |
| Dubina | 38.5 mm |
| Težina | 4.7 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 538.4 x 313.7 x 38.5 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 60.5 cm (23.8 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 60.5 cm |
| Potrošnja struje u pogonu | 36 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 38.5 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 313.7 mm |
| Tip | Interno |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov centar za prikaz; Biblioteka skripti za upravljanje HP klijentima |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Širina (bez stalka) | 538.4 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 20 - 80 % |
| Opseg boja | 100 % |
| Dubina boje | 8 Bit |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 4 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| Nivo zamagljivanja | 25 % |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 111 kHz |
| Osvetljenje ekrana (maksimalno) | 300 cd/m² |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Vodič za brzi početak | da |
| Podrška za VESA adaptivnu sinhronizaciju | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-B portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 18 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Radni opseg vlažnosti | 5 - 95 % |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 7 kg |
| Ugao kružnog kretanja | 0 - 90 ° |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 50 - 100 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 52.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 69 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 29.5 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Impresivan izgled
Razbistrite svoj vid bolje nego što ste ikada zamišljali uz HP Series 7 Pro 23,8-inčni FHD monitor. Iskoristite pouzdan prikaz na zaslonu s prvoklasnom točnošću boja od prvog uključivanja, glatkom brzinom osvježavanja od 100 Hz i kontrastom boja od 1500:1.
[1]
I sve to s iznimno uskim okvirom i integriranom ergonomijom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Razbistrite svoj vid bolje nego što ste ikada zamišljali uz HP Series 7 Pro 23,8-inčni FHD monitor. Iskoristite pouzdan prikaz na zaslonu s prvoklasnom točnošću boja od prvog uključivanja, glatkom brzinom osvježavanja od 100 Hz i kontrastom boja od 1500:1.
[1]
I sve to s iznimno uskim okvirom i integriranom ergonomijom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)