HP Series 7 Pro 31,5-inčni 4K Thunderbolt 4 monitor – 732 komada
- Kataloški br:
- 3402237 - 62
- Oznaka:
- 8Y2K9AA#ABB
- EAN:
- 197498471358
- Kataloški br:
- 3402237 - 62
- Oznaka:
- 8Y2K9AA#ABB
- EAN:
- 197498471358
HP Series 7 Pro 31,5-inčni 4K Thunderbolt 4 monitor – 732 komada
3,810.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 80,1 cm (31,5") LCD IPS crni
- 4K Ultra HD 3840 x 2160 piksela 16:9
- 60 Hz 5 ms 400 cd/m² 2000:1
- Tehnologija bez treperenja
- G 33 kWh 48 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 80.80 cm |
| Zaslon (inči) | 32 palac |
| Zaslon (inči) | 32 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Širina | 713.5 mm |
| Visina | 415.9 mm |
| Dubina | 47 mm |
| Težina | 8.77 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 713.5 x 415.9 x 47 mm |
| veličina zaslona | 30 palac - 32 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Zaslon | 81.3 cm (32 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 81.3 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 48 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 47 mm |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 415.9 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov centar za prikaz; Biblioteka skripti za upravljanje HP klijentima |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Širina (bez stalka) | 713.5 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 20 - 80 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 0 - 12192 m |
| Opseg boja | 100 % |
| Dubina boje | 10 Bit |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 4 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| Nivo zamagljivanja | 25 % |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 100 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| Slika u slici | da |
| USB napajanje | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 135 kHz |
| Osvetljenje ekrana (maksimalno) | 400 cd/m² |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Vodič za brzi početak | da |
| Podrška za VESA adaptivnu sinhronizaciju | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 1 |
| Broj uzvodnih USB Tip-B portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 33 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 45 kWh |
| Brzo punjenje | da |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Radni opseg vlažnosti | 5 - 95 % |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 13.7 kg |
| Ugao kružnog kretanja | 0 - 90 ° |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 29 - 60 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 69.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 205 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 39.2 cm |
| Odvojivo postolje | da |
| Ugrađen KVM prekidač | da |
Opis
Opis
Visoke performanse za razvoj potencijala
Otkrijte vrhunski potencijal prije nego što postane stvarnost uz iznimno moćan i impresivno točan HP Series 7 Pro 31,5-inčni Thunderbolt 4 4K monitor. Zahvaljujući impresivnim performansama Thunderbolt™ 4 priključka, možete doživjeti svoje kreacije u gotovo opipljivim, realističnim detaljima uz IPS Black tehnologiju i 4K UHD rezoluciju.
[1]
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Otkrijte vrhunski potencijal prije nego što postane stvarnost uz iznimno moćan i impresivno točan HP Series 7 Pro 31,5-inčni Thunderbolt 4 4K monitor. Zahvaljujući impresivnim performansama Thunderbolt™ 4 priključka, možete doživjeti svoje kreacije u gotovo opipljivim, realističnim detaljima uz IPS Black tehnologiju i 4K UHD rezoluciju.
[1]
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)