HP Series 7 Pro 39,7-inčni 5K2K konferencijski monitor – 740pm
- Kataloški br:
- 3402238 - 62
- Oznaka:
- 8Y2R2AA#ABB
- EAN:
- 197498453965
- Kataloški br:
- 3402238 - 62
- Oznaka:
- 8Y2R2AA#ABB
- EAN:
- 197498453965
HP Series 7 Pro 39,7-inčni 5K2K konferencijski monitor – 740pm
7,855.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,855.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 100,9 cm (39,7") LCD IPS
- 5K Ultra HD 5120 x 2160 piksela 21:9
- 60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1
- Tehnologija bez treperenja
- F 38,7 kWh 72 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 5120 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 100.8 cm |
| Zaslon (inči) | 39.7 palac |
| Zaslon (inči) | 39 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 10000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Širina | 947.4 mm |
| Visina | 447.1 mm |
| Dubina | 142 mm |
| Težina | 14.2 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 947.4 x 447.1 x 142 mm |
| veličina zaslona | 38 palac - 40 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | 5K |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 100.8 cm (39.7 palac) |
| Razlučivost zaslona | 5K2K UltraWide (5120 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 100.8 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 72 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 142 mm |
| Rezolucija prikaza | 5120 x 2160 Pixel |
| Mikrofon | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 447.1 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov centar za prikaz; Biblioteka skripti za upravljanje HP klijentima |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Broj zvučnika | 2 |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Širina (bez stalka) | 947.4 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 20 - 80 % |
| Opseg boja | 100 % |
| Dubina boje | 10 Bit |
| VESA montaža | da |
| RMS snaga | 10 W |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Broj Thunderbolt 3 portova | 2 |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 4 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Nivo zamagljivanja | 25 % |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 100 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB napajanje | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 15 - 134 kHz |
| Osvetljenje ekrana (maksimalno) | 300 cd/m² |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Infracrveni (IC) senzor | da |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Vodič za brzi početak | da |
| Podrška za VESA adaptivnu sinhronizaciju | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 38.7 kWh |
| Brzo punjenje | da |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Megapiksel | 13 MP |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 20.3 kg |
| Ugrađena kamera | da |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 29 - 60 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 92.9 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 310 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 39.2 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Vaš ultimativni kontrolni centar
Uronite u briljantne i sveobuhvatne prikaze HP serije 7 Pro 39,7-inčnog 5K2K konferencijskog monitora. Doživite iznimne, realistične boje i istovremeno pregledavajte sve svoje projekte u impresivnim detaljima na ultraširokokutnom zakrivljenom zaslonu s rezolucijom od 5K2K.
[1]
Zahvaljujući integriranoj 4K web kameri, mikrofonima s poništavanjem buke i hi-fi zvučnicima, možete se vizualno i akustički predstaviti na realističan način u video konferencijama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Uronite u briljantne i sveobuhvatne prikaze HP serije 7 Pro 39,7-inčnog 5K2K konferencijskog monitora. Doživite iznimne, realistične boje i istovremeno pregledavajte sve svoje projekte u impresivnim detaljima na ultraširokokutnom zakrivljenom zaslonu s rezolucijom od 5K2K.
[1]
Zahvaljujući integriranoj 4K web kameri, mikrofonima s poništavanjem buke i hi-fi zvučnicima, možete se vizualno i akustički predstaviti na realističan način u video konferencijama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)