HP serija 5 Pro 27-inčni QHD USB-C monitor serije 5 Pro – 527pu
- Kataloški br:
- 3402230 - 62
- Oznaka:
- 9E0G5AA#ABB
- EAN:
- 197961409697
- Kataloški br:
- 3402230 - 62
- Oznaka:
- 9E0G5AA#ABB
- EAN:
- 197961409697
HP serija 5 Pro 27-inčni QHD USB-C monitor serije 5 Pro – 527pu
1,630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 69,3 cm (27") LCD IPS
- Quad HD 2560 x 1440 piksela 16:9
- 100 Hz 5 ms 350 cd/m² 1500:1
- Tehnologija bez treperenja
- E 19 kWh 30 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 2560 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.668 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 10000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 613.4 mm |
| Visina | 543.8 mm |
| Dubina | 207 mm |
| Težina | 7.2 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 613.4 x 543.8 x 207 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | QHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | QHD (2560 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 30 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 47.3 mm |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1440 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 356.7 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov centar za prikaz; Biblioteka skripti za upravljanje HP klijentima |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Širina (bez stalka) | 613.4 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 20 - 80 % |
| Opseg boja | 100 % |
| Dubina boje | 8 Bit |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj uzvodnih portova | 1 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 3 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| Nivo zamagljivanja | 25 % |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 100 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| USB napajanje | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 155 kHz |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Vodič za brzi početak | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 19 kWh |
| Broj DisplayPort izlaza | 1 |
| Brzo punjenje | da |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Radni opseg vlažnosti | 5 - 95 % |
| Okretanje | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Težina paketa | 10.4 kg |
| Ugao kružnog kretanja | -90 - 90 ° |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 50 - 75 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 208 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.6 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Dizajnirano za visokoučinkovite veze
HP Series 5 Pro 27-inčni QHD USB-C monitor pruža vam više mogućnosti. Njegov elegantan, moderan dizajn pruža vam oštru, zapanjujuću grafiku i poboljšanu isporuku napajanja od 100 W s jednim kabelom koji se besprijekorno povezuje s računalima i perifernim uređajima kod kuće ili u uredu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
HP Series 5 Pro 27-inčni QHD USB-C monitor pruža vam više mogućnosti. Njegov elegantan, moderan dizajn pruža vam oštru, zapanjujuću grafiku i poboljšanu isporuku napajanja od 100 W s jednim kabelom koji se besprijekorno povezuje s računalima i perifernim uređajima kod kuće ili u uredu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)