HP Thin Client Elite t655 AMD Ryzen Embedded R2314 8 GB RAM 32 GB flash - m.2 AMD Radeon grafika IGEL OS 5H0V5EA#ABD
- Kataloški br:
- 3093004 - 62
- Oznaka:
- 5H0V5EA#ABD
- EAN:
- 197498395913
- Kataloški br:
- 3093004 - 62
- Oznaka:
- 5H0V5EA#ABD
- EAN:
- 197498395913
HP Thin Client Elite t655 AMD Ryzen Embedded R2314 8 GB RAM 32 GB flash - m.2 AMD Radeon grafika IGEL OS 5H0V5EA#ABD
2,065.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Procesor: AMD Ryzen Embedded (R2314) (4 x3.5 GHz)
- Radna memorija: 8 GB;DDR4-SDRAM (3200 MHz)
- Memorija: 32 GB flash - m.2
- Grafika:
- Operacijski sustav: IGEL OS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Thin Client |
| Model | Elite t655 |
| Serija procesora | AMD Ryzen Embedded |
| Procesor | AMD Ryzen Embedded R2314 |
| Procesor / model | R2314 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 2 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 32 GB |
| Tvrdi disk 1 priključak | eMMC |
| Tvrdi disk 1 veličina | 32 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash - m.2 |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) DisplayPort RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Težina | 1.174 kg |
| Snaga napajanja | 45 W |
| Operacijski sustav (verzija) | IGEL OS |
Opis
Opis
Jedan od najboljih HP-ovih tankih klijenata, koji kombinira svestranost i performanse s robusnim sigurnosnim i produktivnim značajkama.
Fleksibilne mogućnosti performansi tankog klijenta HP Elite t655 povećavaju produktivnost vaše radne snage, dok profesionalne sigurnosne značajke omogućuju vašem IT odjelu miran san. Dizajniran da zadovolji zahtjevne zahtjeve performansi, ovaj uređaj savršeno podržava krajnje korisnike u njihovim svakodnevnim zadacima, a svestrane mogućnosti konfiguracije pomažu u optimizaciji radnih prostora.
HP Elite t655 tanki klijent kombinira svestranost i performanse s profesionalnim sigurnosnim i produktivnim značajkama, omogućujući učinkovito upravljanje svakodnevnim zadacima lokalno i u oblaku.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)