HP Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica 9X472UT#ABB
- Kataloški br:
- 3438763 - 62
- Oznaka:
- 9X472UT#ABB
- EAN:
- 198415233004
- Kataloški br:
- 3438763 - 62
- Oznaka:
- 9X472UT#ABB
- EAN:
- 198415233004
HP Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica 9X472UT#ABB
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Povezano kabelom
- Sučelje domaćina: Thunderbolt 4
- USB napajanje
- Ethernet/LAN 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s
- Utor za kabelsku bravu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica |
| Priključak A | Thunderbolt 4 |
| Priključak B | USB 3.2 gen. 1 (USB 3.0) USB-C® |
| Sučelja | 1x Thunderbolt 1x USB 3.0 USB-C |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Boja | siva |
| Širina | 121 mm |
| Visina | 49.5 mm |
| Dubina | 121 mm |
| Težina | 740 g |
| dim. | (Š x V x D) 121 x 49.5 x 121 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| frekvencija slike | 360 Hz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Način prijenosa | žičani |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| ne | |
| ne | |
| 100 W | |
| 1 | |
| 1 m | |
| 5120 x 2880 piksel | |
| 10 - 90 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 1.08 kg |
Opis
Opis
Jedan korak naprijed
HP Thunderbolt 4 100W priključna stanica G6 osigurava prirodne tijekove rada u vašoj svakodnevnoj radnoj rutini. Usredotočite se na ono što je najvažnije – uz učinkovito upravljanje, besprijekorne veze s vašim uređajima i napajanje koje je dostupno kad god vam zatreba. Uz najsuvremeniju sigurnost, vaši uređaji ostaju zaštićeni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Ova priključna stanica počinje raditi čak i prije nego što sjednete. HP Brzo povezivanje [1] Aktivira vaše uređaje dok se približavate, tako da nikada ne morate prekidati svoj tijek rada. S brzom Thunderbolt™ 4 vezom [1] a brojni priključci omogućuju vam napajanje uređaja tijekom cijelog dana.
- Upravljanje oblakom pomoću Poly Lensa [3] omogućuje daljinsko upravljanje s bilo kojeg mjesta. Upravljajte automatskim ažuriranjima firmvera u bilo kojem trenutku i jednostavno pratite telemetriju i analitiku kako biste optimizirali radne prostore i učinkovito podržali korisnike.
- Spriječite potencijalne prijetnje uz HP Wolf Security [4] i kombinirajte HP Sure Start [5] i Okvir nultog povjerenja za sveobuhvatnu sigurnost od početka do kraja. Radite ili se opustite s mirom znajući da je sve zaštićeno, od priključne stanice do oblaka.
- Dobro osmišljen, izdržljiv dizajn. Robustan [6] s izmjenjivim dijelovima za maksimalni vijek trajanja vašeg voznog parka. Opremljen modulom za praćenje potrošnje energije. Svjesno pakirano u ambalažu bez plastike [7] .
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)