HP Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica TB4 Ultra
- Kataloški br:
- 3413733 - 62
- Oznaka:
- AW5M5UT#ABB
- EAN:
- 198701752547
- Kataloški br:
- 3413733 - 62
- Oznaka:
- AW5M5UT#ABB
- EAN:
- 198701752547
HP Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica TB4 Ultra
1,390.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,390.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Povezano kabelom
- Sučelje domaćina: Thunderbolt 4
- USB napajanje
- Ethernet/LAN 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s
- Utor za kabelsku bravu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica |
| Priključak A | Thunderbolt 4 |
| Priključak B | USB USB-C® DisplayPort HDMI® LAN (10/100/1000/10000 MBit/s) |
| Sučelja | USB USB-C 2x DisplayPort 1x HDMI LAN |
| Boja | siva |
| Širina | 121 mm |
| Visina | 49.5 mm |
| Dubina | 121 mm |
| Težina | 790 g |
| dim. | (Š x V x D) 121 x 49.5 x 121 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| frekvencija slike | 360 Hz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 3 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 330 W |
| Način prijenosa | žičani |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| ne | |
| ne | |
| 280 W | |
| 1 | |
| 10 - 90 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 1.14 kg |
Opis
Opis
Ubrzajte svoj tijek rada
Radite bez prekida i maksimizirajte produktivnost uz vrhunsku isporuku napajanja s HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 priključnom stanicom. Jednostavno upravljajte, povezujte i napajajte svoje omiljene uređaje uz najsuvremeniju sigurnost i povezivost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Iskoristite prednosti neprekidne veze s vašim uređajima. HP Brzo povezivanje [1] aktivira vaše uređaje čak i prije nego što sjednete. S izlaznom snagom do 280 W [3] i brzinom prijenosa podataka od 40 Gbit/s putem tehnologije Thunderbolt™ 4 [2] i sve potrebne priključke za vašu postavku, možete ostati u svom toku cijeli dan.
- Upravljanje oblakom pomoću Poly Lensa [4] omogućuje daljinsko upravljanje s bilo kojeg mjesta. Upravljajte automatskim ažuriranjima firmvera u bilo kojem trenutku i jednostavno pratite telemetriju i analitiku kako biste optimizirali radne prostore i učinkovito podržali korisnike.
- Spriječite potencijalne prijetnje uz HP Wolf Security [5] i kombinirajte HP Sure Start [6] i Okvir nultog povjerenja za sveobuhvatnu sigurnost od početka do kraja. Radite ili se opustite s mirom znajući da je sve zaštićeno, od priključne stanice do oblaka.
- Dobro osmišljen, izdržljiv dizajn. Robustan [7] s zamjenjivim dijelovima za maksimalni vijek trajanja vašeg voznog parka. Opremljen modulom za praćenje potrošnje energije. Svjesno pakirano u ambalažu bez plastike [8] .
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)