HP tinta 772 original žut CN630A
- Kataloški br:
- 425431 - 62
- Oznaka:
- CN630A
- EAN:
- 0884962639009
- Kataloški br:
- 425431 - 62
- Oznaka:
- CN630A
- EAN:
- 0884962639009
HP tinta 772 original žut CN630A
750.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
750.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izvorna HP tinta za savršene rezultate
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip potrošnog materijala | tinta |
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | 772 |
| Proizvođač-br. dijela | CN630A |
| marka pisača | HP |
| Prikladno za model | Designjet Z 5200 PS |
| Boja | žut |
| Kapacitet spremnika za tintu | 300 ml |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crna |
| Prikladno za model | Designjet Z 5200 PS |
| Veličina stalka | 483 mm (19") |
| Vrsta zamjene za original | CN630A |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1 uložak (kapacitet 300 ml)
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)