HP torba za prijenosno računalo 9J4C2AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
- Kataloški br:
- 3410836 - 62
- Oznaka:
- 9J4C2AA
- EAN:
- 197961660449
- Kataloški br:
- 3410836 - 62
- Oznaka:
- 9J4C2AA
- EAN:
- 197961660449
HP torba za prijenosno računalo 9J4C2AA Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") zelena, siva
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Torba za preko ramena 39,6 cm (15,6") Zelena, Siva
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Univerzalna
- Vodootporno
- 1,14 kg
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 435 mm |
| Visina | 308 mm |
| Dubina | 125 mm |
| Materijal | poliester |
| Težina | 1.14 kg |
| Boja | zelena siva |
| dim. | (Š x V x D) 435 x 308 x 125 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Universal |
| Kapacitet | 22 l |
| 1.17 kg |
Opis
Opis
Tri proizvoda, bezbroj mogućnosti
Uzmite koliko vam treba – ni više ni manje. Ovaj od 15,6 inča
[1]
Torba za laptop, futrola i torba mogu se lako kombinirati prema vašim željama. Koristite je kao prostranu torbu za preko ramena, usku torbu za laptop, torbu za rame i još mnogo toga, ovisno o tome što radite ili kamo putujete.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Nosite samo ono što vam je potrebno u izdržljivoj, laganoj torbi koja nudi mogućnosti. Tri proizvoda u jednom, ovu modularnu torbu, navlaku i futrolu možete koristiti kao torbu za preko ramena, usku torbu za laptop, crossover torbu i još mnogo toga. Promijenite stvari uz odvojivi remen - i putujte bez napora.
- Iskoristite svaki dan maksimalno s modularnom torbom koja vas održava organiziranima u pokretu. Nudi ukupni kapacitet od 22 l i više džepova u torbi, rukavu i torbici. Dva vanjska džepa nude prolaz za kabel. Ima čak i džep za bocu. Samoljepljiva tkanina sigurno drži vaše stvari, dok zatvarači koji se mogu zaključati osiguravaju sigurnost [2] .
- Putujte u ured ili oko svijeta s modularnom torbom koja je spremna za sve. Ova vodoodbojna torba za laptop izrađena od kepera i poliestera posebno je izdržljiva, a plastični D-prstenovi i kopče mogu izdržati čak i zahtjeve svakodnevne upotrebe.
- Ovu funkcionalnu torbu za laptop možete odabrati mirne savjesti jer je izrađena od 51% reciklirane kućne plastike (PCR) (to je 46 plastičnih boca [2] ) a ambalaža ima FSC certifikat.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.