HP USB-C® priključna stanica Travel Hub USB-C G3
- Kataloški br:
- 3438750 - 62
- Oznaka:
- 86T46AA#ABB
- EAN:
- 197497619133
- Kataloški br:
- 3438750 - 62
- Oznaka:
- 86T46AA#ABB
- EAN:
- 197497619133
HP USB-C® priključna stanica Travel Hub USB-C G3
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | ženski konektor HDMI 2x USB-A 2x USB-C® |
| Sučelja | HDMI izlaz USB-C USB3.0 |
| Duljina kabela | 0.3 m |
| Širina | 116 mm |
| Visina | 14.5 mm |
| Dubina | 41.9 mm |
| Težina | 64 g |
| dim. | (Š x V x D) 116 x 14.5 x 41.9 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Podržani operativni sustavi | Android |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| da | |
| 65 W | |
| da | |
| 124 g |
Opis
Opis
Poveži se. Opterećenje. Započnite.
Dodajte pet bitnih priključaka svom prijenosnom računalu s ovim USB-C® putnim čvorištem. Uživajte u izvrsnom iskustvu mobilnog centra s skalabilnim performansama i plug-and-play povezivošću s gotovo svakom markom, uređajem i operativnim sustavom.
[1]
. Maksimizirajte produktivnost gdje god radite.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Dodajte pet bitnih priključaka svom prijenosnom računalu s ovim USB-C® putnim čvorištem. Uživajte u izvrsnom iskustvu mobilnog centra s skalabilnim performansama i plug-and-play povezivošću s gotovo svakom markom, uređajem i operativnim sustavom.
[1]
. Maksimizirajte produktivnost gdje god radite.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Produžite USB-C® priključak prijenosnog računala [3] do pet (USB-C x 2, USB-A x 2 i HDMI) priključaka, dovoljno za spajanje više uređaja i jednog vanjskog zaslona s rezolucijom do 4K pri 60 Hz [2] podržati. Uživajte u plug-and-play, univerzalnoj povezivosti s gotovo svakom markom ili uređajem [1] , zajedno s rasvjetom s brzim brzinama prijenosa podataka od 10 GB.
- Ovo superkompaktno središte vaš je idealan suputnik bilo gdje u svijetu. Podržava operativne sustave [1] Windows, MacOS, Chrome OS, iOS i Android. Osigurajte produktivnost s gotovo bilo kojim uređajem – kad god i gdje god vam zatreba.
- Ovaj lagani i kompaktni hub nije samo prenosiv već i snažan. Kad ste u pokretu, možete dodati čvorište za prolaznu povezivost i skalabilno napajanje putem USB-C® tipa 65W, 90W ili visokoučinkovitog AC adaptera. [4] svoje prijenosno računalo ili napajajte koncentrator putem USB-C® priključka vašeg uređaja.
- Osim što napaja vaše brojne uređaje, ovaj USB-C® putni hub može i zaštititi okoliš. Svaki čvor sadrži preko 80% recikliranog materijala (PCR) [5] i isporučuje se u FSC certificiranoj ambalaži.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)