HP USB-C® priključna stanica USB-C 100W G6 Dock
- Kataloški br:
- 3595439 - 62
- Oznaka:
- 9X3V1UT#ABB
- EAN:
- 198415314048
- Kataloški br:
- 3595439 - 62
- Oznaka:
- 9X3V1UT#ABB
- EAN:
- 198415314048
HP USB-C® priključna stanica USB-C 100W G6 Dock
740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Širina | 121 mm |
| Visina | 51 mm |
| Dubina | 121 mm |
| Težina | 680 g |
| dim. | (Š x V x D) 121 x 51 x 121 mm |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Način prijenosa | žičani |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| -15 - 12192 m | |
| ne | |
| ne | |
| 100 W | |
| da | |
| 3840 x 2160 piksel | |
| -15 - 3048 m | |
| 10 - 90 % | |
| -20 - 60 °C | |
| 1.09 kg |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)