HP ZBook 8 G1ak 14-inčna mobilna radna stanica PC mobilna radna stanica zaslon osjetljiv na dodir Windows 11 Pro
- Kataloški br:
- 3413542 - 62
- Oznaka:
- A3ZT2ET
- EAN:
- 199251478468
- Kataloški br:
- 3413542 - 62
- Oznaka:
- A3ZT2ET
- EAN:
- 199251478468
HP ZBook 8 G1ak 14-inčna mobilna radna stanica PC mobilna radna stanica zaslon osjetljiv na dodir Windows 11 Pro
6,815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Performanse mobilnog radnog mjesta
- zaslon osjetljiv na dodir
- Bluetooth®
- Windows 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | ZBook 8 G1a |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ RJ45 slušalice (3.5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 315.6 mm |
| Visina | 18.9 mm |
| Dubina | 222 mm |
| Težina | 1.44 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Zaštita lozinkom | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Trajanje brzog punjenja (50%) | 30 min |
| Brzo punjenje | da |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
Opis
Opis
Povećajte performanse. Ne veličina.
Ovo tanko i snažno prijenosno računalo kombinira profesionalne performanse s istinskom mobilnošću. Pregledajte 3D dizajne, stvarajte pomoću AI alata u profesionalnim aplikacijama, pokrenite Copilot
[1]
lokalno i raditi na više projekata istovremeno s bilo kojeg mjesta. Ostanite produktivni s mobilnom AI-PC radnom stanicom koja nudi energetsku učinkovitost i dugo trajanje baterije.
[2]
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ AI 7 350 (maks. boost takt do 5,0 GHz, 16 MB L3 predmemorije, 8 jezgri, 16 niti)
- Windows 11 Pro
- WUXGA zaslon osjetljiv na dodir s dijagonalom od 35,6 cm (14 inča)
- Grafička kartica AMD Radeon™ 860M
- 32 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 16 GB), 1 TB PCle Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)