HT Instruments COMBI G3 KIT-VISION set testera za instalacije VDE standard 0413
- Kataloški br:
- 3524300 - 62
- Oznaka:
- 1011800
- EAN:
- 4260173663112
- Kataloški br:
- 3524300 - 62
- Oznaka:
- 1011800
- EAN:
- 4260173663112
HT Instruments COMBI G3 KIT-VISION set testera za instalacije VDE standard 0413
6,360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set testera za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 240 V |
| Sučelja | WiFi USB |
| dim. | (D x Š x V) 75 x 165 x 235 mm |
| Težina | 1.25 kg |
| Mjerno područje (VDE) | otpornost izolacije otpornost zaštitnog vodiča otpor uzemljenja impedancija kvara petlje klizna impedancija impedancija linije napon struja otpor temperatura |
| DIN standard | DIN EN 61557 |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 235 mm |
| Dužina | 75 mm |
| Napajanje | akumulatorsko napajanje |
| Memorija (mjesta) | 999 |
| Tip | COMBI G3 KIT-VISION |
| VDE standard | 0413 |
| Određene značajke | RCD/FI test sa zaslonom na dodir u boji uklj. softver uklj. kovčeg |
Opis
Opis
Mala težina i ergonomski dizajn Combi G3 osiguravaju udoban i siguran rad. Veliki i jarko osvijetljeni zaslon osjetljiv na dodir posebno je jednostavan za čitanje i intuitivan za korištenje.
Sve funkcije mogu se odabrati putem središnjeg višenamjenskog prekidača ili izravno odabirom ikona na zaslonu. Simboli na zaslonu i zvučne poruke osiguravaju jasno, brzo i standardno tumačenje rezultata mjerenja.
Combi G3 je zaštićen od nepravilnog rada; ako je uređaj nepravilno spojen ili su prisutni opasni naponi, korisnik dobiva istaknuto upozorenje. Velika interna memorija može pohraniti do 999 izmjerenih vrijednosti i omogućuje pojedinačno pohranjivanje rezultata mjerenja s tekstualnim komentarima i strukturom stabla (3 razine). Jednostavnije ne može biti. Intuitivno upravljanje putem zaslona osjetljivog na dodir. Sve mjerne funkcije na prvi pogled.
Jedan mjerni uređaj za sva ispitivanja električne sigurnosti prema VDE0413 (EN61557) dijelovi 2, 3, 4, 5, 6 i 7.
PR400 ispitna sonda s tipkom "START" za seriju 400
Tipka START/STOP omogućuje vam izvođenje ili zaustavljanje mjerenja bez potrebe da sami rukujete mjernim uređajem. Aktivan u mjerenju niskog otpora, mjerenju izolacije, RCD ispitivanju, mjerenju impedancije petlje i mjerenju smjera rotacijskog polja. Dostupno na modelima COMBI G2, COMBI G3, COMBI419, COMBI420, ISO410, SPEED418 i GSC60.
THT8 mini termovizijska kamera za pametne telefone sa 120x90 piksela, kompatibilna s Androidom
Termovizijska kamera THT8 kombinira najbolje od HT termografske tehnologije u vrlo malom kućištu. Vaši visokokvalitetni pregledi snimaju se izravno vašim pametnim telefonom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sve funkcije mogu se odabrati putem središnjeg višenamjenskog prekidača ili izravno odabirom ikona na zaslonu. Simboli na zaslonu i zvučne poruke osiguravaju jasno, brzo i standardno tumačenje rezultata mjerenja.
Combi G3 je zaštićen od nepravilnog rada; ako je uređaj nepravilno spojen ili su prisutni opasni naponi, korisnik dobiva istaknuto upozorenje. Velika interna memorija može pohraniti do 999 izmjerenih vrijednosti i omogućuje pojedinačno pohranjivanje rezultata mjerenja s tekstualnim komentarima i strukturom stabla (3 razine). Jednostavnije ne može biti. Intuitivno upravljanje putem zaslona osjetljivog na dodir. Sve mjerne funkcije na prvi pogled.
Jedan mjerni uređaj za sva ispitivanja električne sigurnosti prema VDE0413 (EN61557) dijelovi 2, 3, 4, 5, 6 i 7.
PR400 ispitna sonda s tipkom "START" za seriju 400
Tipka START/STOP omogućuje vam izvođenje ili zaustavljanje mjerenja bez potrebe da sami rukujete mjernim uređajem. Aktivan u mjerenju niskog otpora, mjerenju izolacije, RCD ispitivanju, mjerenju impedancije petlje i mjerenju smjera rotacijskog polja. Dostupno na modelima COMBI G2, COMBI G3, COMBI419, COMBI420, ISO410, SPEED418 i GSC60.
THT8 mini termovizijska kamera za pametne telefone sa 120x90 piksela, kompatibilna s Androidom
Termovizijska kamera THT8 kombinira najbolje od HT termografske tehnologije u vrlo malom kućištu. Vaši visokokvalitetni pregledi snimaju se izravno vašim pametnim telefonom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- THT8 mini termovizijska kamera
- PR400 ispitna sonda
- PT400 pin
- Univerzalni KOMPLET: 3 mjerna kabela, 3 krokodilske štipaljke i 3 mjerne sonde
- TOPVIEW softver
- C2006 USB kabel
- Punjač
- NiMH 1,2 V AA baterije
- Izvješće o kalibraciji ISO 9000
- Robusna zaštitna torbica VA507
- C2033X 3-žilni Schuko adapter kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.