HT Instruments Combi521 tester za instalacije
- Kataloški br:
- 2476403 - 62
- Oznaka:
- 1011250
- EAN:
- 8052870671769
- Kataloški br:
- 2476403 - 62
- Oznaka:
- 1011250
- EAN:
- 8052870671769
HT Instruments Combi521 tester za instalacije
4,180.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za instalacije |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 300 V |
| Sučelja | optički USB WiFi RJ45 |
| dim. | (D x Š x V) 235 x 165 x 75 mm |
| Težina | 1250 g |
| Mjerno područje (VDE) | otpornost izolacije |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 75 mm |
| Dužina | 235 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko |
| Napajanje | baterijsko napajanje |
| Memorija (mjesta) | 999 |
| Tip | Combi521 |
Opis
Opis
AUTO sekvenca (Ra->RCD>Riso)
Mjerenje niskog otpora sa>200 mA DC
Mjerenje izolacije (L-PE / LN / N-PE)
Mjerenje polarizacije (PI & DAR)
RCD tip A, AC, B, EV
Impedancija linije i petlje
Struja kratkog spoja s zaslonom OK / NO
Rotirajuće polje
Pad napona
Struja curenja i struja greške (samo s opcionalnim priborom HT96U)
Analiza kvalitete mreže
Parametri okoliša (samo s dodatnim priborom HT52 i HT53)
EVSE AUTO sekvenca (samo s opcijskim priborom EV-TEST100)
Unutarnja memorija i USB priključak
Wi-Fi veza za Android / iOS pametne telefone i tablete
Sigurnost prema CAT IV 300 V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Mjerenje niskog otpora sa>200 mA DC
Mjerenje izolacije (L-PE / LN / N-PE)
Mjerenje polarizacije (PI & DAR)
RCD tip A, AC, B, EV
Impedancija linije i petlje
Struja kratkog spoja s zaslonom OK / NO
Rotirajuće polje
Pad napona
Struja curenja i struja greške (samo s opcionalnim priborom HT96U)
Analiza kvalitete mreže
Parametri okoliša (samo s dodatnim priborom HT52 i HT53)
EVSE AUTO sekvenca (samo s opcijskim priborom EV-TEST100)
Unutarnja memorija i USB priključak
Wi-Fi veza za Android / iOS pametne telefone i tablete
Sigurnost prema CAT IV 300 V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)