HUAWEI Watch GT4 pametan sat 41 mm uni plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 3013031 - 62
- Oznaka:
- 55020BHY
- EAN:
- 6942103105081
- Kataloški br:
- 3013031 - 62
- Oznaka:
- 55020BHY
- EAN:
- 6942103105081
HUAWEI Watch GT4 pametan sat 41 mm uni plemeniti čelik
1,405.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMOLED zaslon visoke rezolucije od 3,35 cm (1,32 inča).
- Trajanje baterije do 168 sati.
- Vodootpornost: 5 ATM
- Napredno 24/7 upravljanje zdravljem
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Model | Watch GT4 |
| Vrsta proizvoda | pametan sat |
| Funkcije | obavijesti o pozivima i sms-ovima zone otkucaja srca koraci potrošnja kalorija brzina analiza faze mirovanja budilica štoperica |
| Kapacitet pohrane | 32 GB |
| Boja | srebrna |
| Veličina kućišta | 41 mm |
| Boja kućišta | srebrna |
| Materijal kućišta | nehrđajući čelik |
| Boja (narukvica) | plemeniti čelik |
| Materijal (narukvica) | nehrđajući čelik |
| Veličina | uni |
| Duljina narukvice (min.) | 12 cm |
| Duljina narukvice (maks.) | 19 cm |
| Kapacitet baterije | 323 mAh |
| Tehnologija akumulatora | LiPo |
| Rezolucija prikaza | 466 x 466 Pixel |
| Vodootpornost | 5 atm |
| Podržani mobilni operativni sustavi | Android™ Apple iOS® |
| Funkcije pulsa | ručni zglob |
| Težina | 0.34 |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Izuzetno nježan dizajn.
Uvučen u kućište od nehrđajućeg čelika, pametni sat očaravajuće svijetli, bilo danju ili noću.
Jasan i iznimno oštar AMOLED zaslon s 466 x 466 piksela prikazuje podatke u impresivnoj kvaliteti.
Vodootporan prema IP68 do dubine od 50 metara, što ga čini pogodnim za razne vodene aktivnosti.
Dugotrajna baterija do 14 dana bez potrebe za stalnim razmišljanjem o punjenju.
Mjerenje temperature kože: sat nudi mogućnost mjerenja temperature kože, dajući vam bolji uvid u vaše dobro stanje.
Zahvaljujući funkciji praćenja razine glukoze u tijelu i temperature kože, možete razviti bolju svijest o svom zdravlju.
Sat ne samo da prati aktivnost, već nudi i sveobuhvatno praćenje sna kako bi vam dao uvid u kvalitetu sna.
Otkrivanje apneje za vrijeme spavanja, što pomaže u ranom prepoznavanju potencijalnih poremećaja spavanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Monitor otkucaja srca
- Vrsta senzora otkucaja srca: optički
- Senzor kisika u krvi
- Brojač koraka
- Potrošene kalorije
- Mjerač ubrzavanja
- Žiroskop
- Kvaliteta sna
- Senzor ambijentalnog svjetla
- SMS obavijesti
- Elektronički kompas
- Senzor temperature kože
- Budilica
- Štoperica
- Preporučena aktivnost: fitness
- Praćenje aktivnosti
- Vježba praćenja
- Obavijesti o pozivima
- Barometar
- GPS
- Ugrađeni mikrofon
- Ugrađeni zvučnik
- WLAN
- Bluetooth® verzija: 5.2
- Bluetooth® Low Energy (BLE)
- Komunikacija kratkog polja (NFC)
- Vrsta zaslona: Digitalni
- Dijagonala zaslona: 3,35 cm (1,32")
- Tehnologija zaslona: AMOLED
- Gustoća piksela: 352ppi
- Punjiva baterija/vrijeme rada baterije: 168 h
- Vrijeme punjenja: 1,5 sat
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.