HyCell gumbasta baterija CR 2450 3 V 1 kom. litijev 2er Blister Lithium Knopfzellen CR2450
- Kataloški br:
- 3410122 - 62
- Oznaka:
- 1516-0250
- EAN:
- 4013674207817
- Kataloški br:
- 3410122 - 62
- Oznaka:
- 1516-0250
- EAN:
- 4013674207817
HyCell gumbasta baterija CR 2450 3 V 1 kom. litijev 2er Blister Lithium Knopfzellen CR2450
9.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- HyCell gumbaste ćelije atraktivnog dizajna i izvrsnog omjera cijene i kvalitete
- Prozirna blister kartica sa Safety Child pakiranjem
- Univerzalno primjenjiv, npr. u kalkulatorima i vagama, satovima i ključevima automobila, sve do otvarača garažnih vrata.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | CR 2450 |
| Tehnologija | litijev |
| Napon | 3 V |
| Visina | 120 mm |
| Težina | 14 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
| područja primjene | kalkulator auto kućanstvo |
Opis
Opis
Kvaliteta marke za mnoge primjene
Visokokvalitetna gumbasta ćelija optimalan je izvor energije za širok raspon potrošača. Može se koristiti u svemu, od kalkulatora i vaga do satova i ključeva automobila, pa čak i otvarača garažnih vrata.
Pouzdan, izdržljiv i dugog vijeka trajanja
Baterija vam nudi pouzdan rad i dugotrajnost uz vrlo dobar omjer cijene i učinka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Visokokvalitetna gumbasta ćelija optimalan je izvor energije za širok raspon potrošača. Može se koristiti u svemu, od kalkulatora i vaga do satova i ključeva automobila, pa čak i otvarača garažnih vrata.
Pouzdan, izdržljiv i dugog vijeka trajanja
Baterija vam nudi pouzdan rad i dugotrajnost uz vrlo dobar omjer cijene i učinka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 2 gumbaste baterije CR2450
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)