HYPER USB-C® priključna stanica HyperDrive Flex integrirani čitač kartica
- Kataloški br:
- 3438914 - 62
- Oznaka:
- HD4102BKGL
- EAN:
- 1220000630307
- Kataloški br:
- 3438914 - 62
- Oznaka:
- HD4102BKGL
- EAN:
- 1220000630307
HYPER USB-C® priključna stanica HyperDrive Flex integrirani čitač kartica
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | HDMI® USB-C® USB-A priključna doza za 3,5 mm banana utikač microSD SD |
| Sučelja | 1x HDMI 1x USB-C® 2x USB 3.0 |
| Pogodno za | Notebook |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | integrirani čitač kartica |
| Širina | 13.6 cm |
| Visina | 1.48 cm |
| Dubina | 4.5 cm |
| Težina | 80 g |
| dim. | (Š x V x D) 13.6 x 1.48 x 4.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Priključna stanica Targus HyperDrive Flex proširuje mogućnosti povezivanja prijenosnih računala i drugih uređaja svojim svestranim izborom priključaka. S podrškom za SD i microSD kartice, ova priključna stanica pojednostavljuje prijenos podataka i proširenje pohrane. Korisnici imaju koristi od besprijekornog audio i video izlaza putem dva HDMI priključka i USB-C priključka koji omogućuju isporuku snage od 100 W, što ga čini praktičnim izborom za mobilne profesionalce. Ova priključna stanica izrađena je od 75% reciklirane plastike, čime ne samo da ispunjava funkcionalne zahtjeve, već i doprinosi održivosti, što je čini ekološki prihvatljivim izborom za tehnološke entuzijaste.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)