i-tec USB-C® priključna stanica C31INTGTRI4KDOCPD USB-C® Power Delivery, uklj. Kensingtonova brava
- Kataloški br:
- 3438912 - 62
- Oznaka:
- C31INTGTRI4KDOCPD
- EAN:
- 8595611707537
- Kataloški br:
- 3438912 - 62
- Oznaka:
- C31INTGTRI4KDOCPD
- EAN:
- 8595611707537
i-tec USB-C® priključna stanica C31INTGTRI4KDOCPD USB-C® Power Delivery, uklj. Kensingtonova brava
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | HDMI® DisplayPort USB-C® USB-A slušalice/mikrofon kombinacija (3.5 mm klinken) RJ45 |
| Sučelja | 1x HDMI 2x DisplayPort 2x USB-C® 2x USB 3.1 2x USB 3.0 |
| Pogodno za | Notebook Tablet |
| Podržani monitori | 3 |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | USB-C® Power Delivery uklj. Kensingtonova brava |
| Širina | 206 mm |
| Visina | 85.3 mm |
| Dubina | 27.9 mm |
| Težina | 353 g |
| dim. | (Š x V x D) 206 x 85.3 x 27.9 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)