i-tec USB-Hub U3CBLHUB2A
- Kataloški br:
- 3443544 - 62
- Oznaka:
- U3CBLHUB2A
- EAN:
- 8595611707384
- Kataloški br:
- 3443544 - 62
- Oznaka:
- U3CBLHUB2A
- EAN:
- 8595611707384
i-tec USB-Hub U3CBLHUB2A
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-Hub |
| Priključak A | USB-A utikač |
| Priključak B | USB-A utičnica |
| Sučelja | 2x USB 3.0 |
| Pogodno za | PC |
| Duljina kabela | 0.1 m |
| Boja | crna |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 10 mm |
| Dubina | 30 mm |
| Težina | 40 g |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 10 x 30 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)