ICY BOX GaN Wandladegerät USB-C adapter 100 W crna
- Kataloški br:
- 3553256 - 62
- Oznaka:
- 61116
- EAN:
- 4250078174509
- Kataloški br:
- 3553256 - 62
- Oznaka:
- 61116
- EAN:
- 4250078174509
ICY BOX GaN Wandladegerät USB-C adapter 100 W crna
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: U zatvorenom prostoru
- Izvor energije: AC
- Materijal crnog kućišta: Polikarbonat (PC)
- LED prikazi.
- Brzo punjenje, prenapon, pregrijavanje, kratki spoj
- 100 - 240 V 50/60 Hz 100 W Maksimalni izlazni napon: 20 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C adapter |
| Snaga | 100 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Tip | GaN Wandladegerät |
| dim. | (Š x V x D) 30 x 100 x 60 mm |
| Visina | 100 mm |
| Širina | 30 mm |
| Težina | 195 g |
| Boja | crna |
| Dubina | 60 mm |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Polikarbonat (PC) |
| ne | |
| 5 A | |
| 5 A | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 A | |
| 5 V | |
| 20 V | |
| 3 A | |
| 3 | |
| 100 W | |
| da | |
| 100 W | |
| 100 W | |
| da | |
| 20 W | |
| 18 W | |
| 3 A | |
| da | |
| da | |
| 257 g | |
| da | |
| 4 |
Opis
Opis
Izlazna snaga 100 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 4-portni GaN punjač od 100 W sa PD 3.0 standardom i 4 priključka za punjenje
- 3x USB Type-C®, 1x USB Type-A priključak za punjenje
- Priključak na mrežu putem EU utikača CEE7/16, 100-240V
- Type-C® s Power Delivery 3.0 do 100 W
- Tip-A s brzim punjenjem 3.0 do 18 vata
- Podržava sve prijenosne računare, tablete i pametne telefone s omogućenim Power Delivery ili Quick Charge tehnologijom
- Inteligentni čipset automatski detektira način punjenja
- Zaštita od preopterećenja, prenapona, pregrijavanja i kratkog spoja
Opseg isporuke
- 1x IB-PS1040-PD, 1x priručnik
Komentar
Podržava protokole punjenja AFC, FCP i BC1.2
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)