ICY BOX Notebook-Ständer stalak za prijenosno računalo
- Kataloški br:
- 3553252 - 62
- Oznaka:
- 61112
- EAN:
- 4250078174462
- Kataloški br:
- 3553252 - 62
- Oznaka:
- 61112
- EAN:
- 4250078174462
ICY BOX Notebook-Ständer stalak za prijenosno računalo
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Stalak za laptop, srebrni aluminij
- Maksimalna kompatibilnost veličine zaslona prijenosnog računala: 43,2 cm (17")
- Maksimalna nosivost: 3,5 kg
- Sklopivo podešavanje visine
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stalak za prijenosno računalo |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 965 g |
| Širina | 280 mm |
| Visina | 550 mm |
| Boja | srebrna |
| dim. | (Š x V x D) 280 x 550 x 230 mm |
| Dubina | 230 mm |
| Rotacija | 360 ° |
| Maks. nosivost | 3.5 kg |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 43.2 cm (17") | |
| da | |
| 0 Stück(e) | |
| 1.11 kg | |
| da |
Opis
Opis
Postavite ekran prijenosnog računala u razinu očiju
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Držač za bilježnicu koji se okreće za 360°_x000D_
- Za prijenosna računala s dijagonalom zaslona do 17'' (43 cm)_x000D_
- Podiže zaslon vašeg prijenosnog računala u razinu očiju_x000D_
- Držač za bilježnicu izrađen od visokokvalitetnog aluminija_x000D_
- Silikonski jastučići za čvrsto držanje_x000D_
- Poboljšano hlađenje kroz utore u kontaktnoj površini_x000D_
- Zaštitni uređaj protiv klizanja prijenosnog računala_x000D_
- Z-oblikovani dizajn osigurava ergonomski položaj sjedenja.
Opseg isporuke
- 1x IB-NH300-R, 1x priručnik
Komentar
Za prijenosna računala veličine do 17"
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.