ICY BOX USB Type-C® Steckerladegerät USB punjač crna
- Kataloški br:
- 3553257 - 62
- Oznaka:
- 61054
- EAN:
- 4250078173793
- Kataloški br:
- 3553257 - 62
- Oznaka:
- 61054
- EAN:
- 4250078173793
ICY BOX USB Type-C® Steckerladegerät USB punjač crna
98.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: U zatvorenom prostoru
- Izvor energije: AC
- Materijal crnog kućišta: Akrilonitril butadien stiren (ABS)
- Dužina kabela: 1,5 m
- 110 - 240 V 50/60 Hz
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Ulazni napon | 110 - 240 V |
| Tip | USB Type-C® Steckerladegerät |
| dim. | (Š x V x D) 95 x 58 x 28 mm |
| Visina | 58 mm |
| Širina | 95 mm |
| Težina | 152 g |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dubina | 28 mm |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Akrilnitril butadien stiren (ABS) |
| 0 - 30 °C | |
| 10 - 90 % | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 A | |
| 3 A | |
| 3 A | |
| 65 W | |
| da | |
| 3 A | |
| 3.25 A | |
| 20 - 80 % | |
| -20 - 65 °C | |
| 267 g | |
| da |
Opis
Opis
Automatizacija informacija o naplati
Doživite sljedeću generaciju punjenja. Naš čipset, temeljen na automatizaciji inteligencije punjenja (CIA), prilagođava se potrebama vašeg uređaja i kontinuirano se prilagođava. Doživite revoluciju u njezi uređaja, gdje se inteligentni dizajn susreće s neusporedivom sigurnošću, osiguravajući da je svaki proces punjenja jednako učinkovit i siguran.
Inteligentni izbor energije
Preuzimajte pametnije, a ne kompliciranije. S automatskim odabirom optimalnog punjenja, izlazna snaga do 65 W precizno se prilagođava potrebama vašeg uređaja. Od pametnih telefona do prijenosnih računala - sve ostaje napunjeno i spremno. Doživite istinsku inovaciju, jer svaki ciklus punjenja postaje lagan podvig preciznosti i performansi.
Performanse i udobnost besprijekorno integrirane
Iskoristite snagu 65W USB Power Delivery 3.0, koja teče kroz trajno integrirani kabel. Dizajn, koji redefinira udobnost i učinkovitost, osigurava brzo punjenje prilagođeno potrebama vašeg uređaja. Nema više zapetljanih kabela: čista, izravna energija, kada i gdje je najpotrebnija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Brzo punjenje - s USB Power Delivery 3.0 i do 65 W
- Nema više traženja kabela - integriran je kabel duljine 150 cm.
- Za kompaktnu klasu - idealno za male prijenosne računala, netbookove, tablete i pametne telefone
- Inteligentni čipset - automatski detektira optimalni način punjenja
- Novi standard - USB-C kompatibilan je sa svim uobičajenim mobilnim uređajima.
Opseg isporuke
- 1x IB-PS111-PD, 1x priručnik
Komentar
Brzo punjenje – s USB Power Delivery 3.0 i do 65 W
Sistemski zahtjevi
- Računalo s omogućenim USB Type-C® Power Delivery 3.0,
Tablet ili pametni telefon.
Provjerite jesu li napon i polaritet ispravni.
Vaši uređaji su međusobno kompatibilni!
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)