ICY BOX Wandladegerät mit 20 W USB-C adapter 20 W crna
- Kataloški br:
- 3553254 - 62
- Oznaka:
- 61122
- EAN:
- 4250078174585
- Kataloški br:
- 3553254 - 62
- Oznaka:
- 61122
- EAN:
- 4250078174585
ICY BOX Wandladegerät mit 20 W USB-C adapter 20 W crna
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: U zatvorenom prostoru
- Izvor energije: AC
- Materijal crnog kućišta: Polikarbonat (PC)
- LED prikazi.
- Brzo punjenje, prenapon, pregrijavanje, kratki spoj
- 100 - 240 V 50/60 Hz 20 W Maksimalni izlazni napon: 12 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C adapter |
| Snaga | 20 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Tip | Wandladegerät mit 20 W |
| dim. | (Š x V x D) 30 x 75 x 30 mm |
| Visina | 75 mm |
| Širina | 30 mm |
| Težina | 50 g |
| Boja | crna |
| Dubina | 30 mm |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Polikarbonat (PC) |
| ne | |
| 3 A | |
| 3 A | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 A | |
| 5 V | |
| 12 V | |
| 1 | |
| 20 W | |
| da | |
| 20 W | |
| 18 W | |
| da | |
| da | |
| 113 g | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
Malen i kompaktan
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 2-portni USB punjač od 20 W sa standardom Power Delivery 3.0, EU utikač
- 1x USB Type-C® + 1x USB Type-A priključak za punjenje
- Type-C® priključak puni vaš uređaj snagom do 20 vata.
- USB Type-A QC 3.0 puni do 18 vata.
- Univerzalno kompatibilan s mnogim pametnim telefonima i tabletima
- Inteligentni čipset automatski prepoznaje potreban način punjenja.
- Zaštita od preopterećenja, prenapona, pregrijavanja i kratkog spoja
Opseg isporuke
- 1x IB-PS1020-PD, 1x priručnik
Komentar
Zaštita od kratkog spoja, prenapona i pregrijavanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)