Idec CW4H-DM1TGR-C CW Touchless senzorsko tipkalo 24 V 40 mA 1 x off/(on) zelena, crvena IP65/67 1 kom.
- Kataloški br:
- 3395531 - 62
- Oznaka:
- CW4H-DM1TGR-C
- EAN:
- 2050012110141
- Kataloški br:
- 3395531 - 62
- Oznaka:
- CW4H-DM1TGR-C
- EAN:
- 2050012110141
Idec CW4H-DM1TGR-C CW Touchless senzorsko tipkalo 24 V 40 mA 1 x off/(on) zelena, crvena IP65/67 1 kom.
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | senzorsko tipkalo |
| Boja kućišta/gumba | metalna |
| Vrsta osvjetljenja | LED |
| Način pričvršćivanja | Otvor za montažu |
| Boja svjetla | zelena crvena |
| Vrsta | LED |
| Tip tipkala | Beskontaktni prekidač |
| Položaj prebacivanja | 1 x off/(on) |
| Materijal | metal |
| Priključak | priključak |
| Sklopni napon | 24 V |
| Prebacivanje struje (maks.) | 40 mA |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +55 °C |
| Ugardbeni Ø | 28 mm |
| Vrsta zaštite | IP65/67 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CW Touchless |
Opis
Opis
Beskontaktni prekidač CW
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Beskontaktno, s timerom
Komentar
Kod opisa položaja prekidača vrijednostu u zagradama znače da se radi o funkciji vraćanja u početni položaj.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.